НОВОСТИ ДНЯ: Ситуація з коронавірусом погіршується, Київ потрапить у «червону» зону - Кличко  Украину охватит арктическим воздухом: где будет до -7 мороза  Столтенберг прокоментував демарш Росії щодо закриття місії при НАТО  Вакцина Pfizer на 90% ефективна серед підлітків, - дослідження  НБУ погіршив прогноз динаміки зростання економіки  Збитки Європі від схеми ухилення від податків оцінили в €150 млрд  У ЗСУ повідомили про вакцинацію 84% військовослужбовціввсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
27.09.2021 456

Пік хвилі COVID-19 може наступити раніше листопада – МОЗ

Пік нинішньої хвилі епідемії коронавірусу в Україні може настати в жовтні, а не листопаді, як прогнозувалося.

Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив головний санлікар Ігор Кузін.

"Раніше ми, дійсно, вважали, що піковий рівень навантаження на систему охорони здоров'я припаде на листопад-грудень цього року. Зараз ми бачимо, що майже за всіма прогнозами такі пікові навантаження можуть бути раніше, – сказав він.

За словами Кузіна, передбачити точний час піку – важко, тому що ситуація швидко змінюється.

"Те, що ми бачимо точно – пікові навантаження будуть однозначно припадати на листопад. Але чи будуть вони зачіпати жовтень, чи будуть відтягуватися на грудень – поки сказати важко", – підсумував він.

За словами Кузіна, відтягнути пікове навантаження на медсистему може тільки вакцинація населення від коронавірусу. МОЗ максимально скоротив інтервали між двома дозами вакцини – щоб щепити якнайбільше людей до зростання захворюваності.

Оценка материала:

5.00 / 1
Пік хвилі COVID-19 може наступити раніше листопада – МОЗ 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
27.09.2021 456
Еще материалы раздела «Общество»