НОВОСТИ ДНЯ: Резніков — у День ЗСУ: Сильна армія є одним із найпотужніших дипломатичних аргументів  Сьогодні – День Збройних сил України  Впервые реакция термоядерного синтеза генерирует больше энергии, чем поглощает  Солнце могло быть источником необъяснимой воды на Земле  Укрепляем иммунитет: квашеная капуста с клюквой  Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженныхвсе новости дня
19.10.2021 378

Зеленський хоче звільнити голову НБУ – Bloomberg

Президент Володимир Зеленський хоче звільнити голову НБУ Кирила Шевченка, голова Офісу президента Андрій Єрмак шукає кандидатів на заміну.

Про це пише Bloomberg з посиланням на 3 джерела, знайомі з планами Зеленського.

Агентство пише з посиланням на джерела, що президент не задоволений роботою Шевченка - зокрема, у глави НБУ склалися погані відносини з кількома топ-співробітниками регулятора, що призвело до хвилі відставок, яка "обурила західних донорів, включаючи МВФ".

В Офісі президента інформацію про можливу відставку Шевченко назвали "чутками" та додали, що буде лише офіційна позиція, якщо буде якесь рішення щодо заміни Шевченка.

Натомість у НБУ заявили, що у Шевченка "попереду багато важливих завдань", над виконанням яких команда "продовжує працювати".

Bloomberg також пише з посиланням на джерело, близьке до ОП, що Зеленський перед тим, як запропонувати Раді звільнити Шевченка, хоче знайти йому заміну.

За словами джерела, пошуком кандидатів займається керівник ОП Андрій Єрмак. Утім, за словами джерела, поки не ясно, коли процес буде завершено.

Агентство додає, що після появи новини про можливе звільнення голови НБУ українські облігації подешевшали. Так, дохідність доларових бондів з терміном погашення в 2033 році зросла на 18 б.п.

Оценка материала:

5.00 / 1
Зеленський хоче звільнити голову НБУ – Bloomberg 5.00 5 1
Бизнес / Финансы и банки
19.10.2021 378
Еще материалы раздела «Финансы и банки»