НОВОСТИ ДНЯ: Овочі борщового набору за рік подорожчали у 2,6 раза – експерти  Заїхали у квартиру та перестали платити, а поліція виселяти відмовилася: як уникнути "захоплення" орендарями  Украине прогнозируют туманный вторник, снег и до 12° тепла  Пентагон завершив будівництво новітнього радара великої дальності на Алясці  Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонцевсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
20.10.2021 333

Через антивакцинаторів Євросоюз може виключити Україну з ''зеленого списку" – міністр

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звинувачує антивакцинаторів через перспективу позбавлення Євросоюзом права українців вільно подорожувати у період пандемії COVID-19.

Про це Кулеба заявив під час брифінгу, повідомляє УНІАН.

Глава МЗС нагадав, що Україна нині ще перебуває у "зеленому списку" ЄС, відповідно до якого українські громадяни можуть подорожувати до країн-членів.

"Водночас, дійсно є вірогідність, що Рада ЄС ухвалить рішення про виключення України з цього списку", - заявив міністр.

Він зазначив, що у цьому питанні немає політики. "ЄС ухвалює рішення на основі чітких регуляцій та показників. Все залежить від розвитку епідемічної ситуації та кількості нових випадків захворювання на COVID-19. Брюссель діє згідно з рекомендаціями Ради Євросоюзу щодо внесення змін до тимчасових обмежень на необов'язкові поїздки громадян", - сказав Кулеба.

"На жаль, і ми всі це бачимо, останнім часом статистика в Україні демонструє стрімке щоденне зростання випадків захворюваності. Це прямий наслідок низького відсотка вакцинації та антивакцинаторської пропаганди, яка підриває довіру наших громадян до вакцин, хоча для цього немає жодних обґрунтованих підстав. Як наслідок цієї шаленої і безумної абсолютно антивакцинної інформаційної кампанії, ми маємо жахливу ситуацію з динамікою цифр і, як результат, перспективу, що Європейський Союз виключить нас з ''зеленого списку", - наголошує Кулеба.

Він заявив, що в результаті безвідповідальної поведінки антивакцинаторів страждають ті громадяни, які дотримуються усіх правил і вакциновані, але позбавлені можливості подорожувати у своїх справах світом і до країн ЄС.

Глава МЗС закликав українців вакцинуватися і запевнив у безпечності та ефективності наявних в Україні вакцин.

Оценка материала:

5.00 / 1
Через антивакцинаторів Євросоюз може виключити Україну з ''зеленого списку" – міністр 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
20.10.2021 333
Еще материалы раздела «Общество»