НОВИНИ ДНЯ: Що може переламати ситуацію на Авдіївському напрямку: відповідь експерта  У США назвали досягнення українського контрнаступу  Стаття WP про проблеми контрнаступу та слова Столтенберга про "погані новини": експерт назвав цілі заяв  До кипіння чи після: коли потрібно додавати лавровий лист в пельмені і навіщо він потрібен  "Ситуація щомісяця погіршуватиметься": Портников зробив невтішний прогноз про допомогу США Україні  Багато хто їх припускається: чотири помилки під час приготування новорічного салату "Олів'є"  Щоб гуляш не був сухим: запам'ятайте основні секрети приготування і вибору м'ясавсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
26.10.2021 769

В Україні дозволили COVID-вакцинацію дітей: з якого віку і яким препаратом

В Україні дозволили вакцинувати від коронавірусу дітей від 12 років. При цьому рекомендується прищеплювати поки що тільки одним препаратом.

Про це йдеться в наказі Міністерства охорони здоров'я України.

Так, національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) підкреслює про важливість своєчасної вакцинації дітей проти інфекційних хвороб, які передбачені в так званому "календарі щеплень".

Кому з дітей рекомендується робити щеплення від коронавірусу

У МОЗ підкреслили, що щеплення від коронавірусу може бути проведене дітям у віці від 12 до 17 років за умови, що вони:

- не належать до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19 та виникнення ускладнень,
- мають щеплення, які відповідають віку з урахуванням затверджених протипоказань до вакцинації.

Який препарат можна вводити дітям

Йдеться про препарат Pfizer/BioNTech. Але його застосування може бути протипоказано, якщо є алергічна реакція на який-небудь компонент вакцини.

"Вакцина Comirnaty від Pfizer/BioNTech для дітей віком від 12 років використовується за схемою введення 2 доз (0,3 мл) з інтервалом між першою і другою дозами 21-28 діб", - додали в МОЗ.

При цьому у відомстві підкреслили, що клінічні дослідження різних типів вакцин проти COVID-19 для різних вікових груп дітей тривають.

Відзначимо, що зараз в Україні розпал пандемії коронавірусу. Щодня фіксується близько 20 тисяч випадків нових заражень. Зокрема, на 26 жовтня було 19120 випадків, а також встановлено антирекорд смертності - 734 випадки.Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні дозволили COVID-вакцинацію дітей: з якого віку і яким препаратом 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
26.10.2021 769
Еще материалы раздела «Суспільство»