НОВОСТИ ДНЯ: Олена Зеленська пропонує запровадити у школах уроки культури харчування  Цены выросли почти на 50%: кто сможет позволить себе квартиру в Киеве  Amazon допомагає дослідникам вивчати, як «приглушити» Сонце  Декабрь в Киеве будет без снега, но с дождями: прогноз погоды на месяц  Пекарі поскаржилися на супермаркети: як в Україні накручують ціни на хліб  В Україні накрутять ціни на горілку і пиво: коли чекати рекордної вартості алкоголю  Во вторник Украину накроют ливни и снегопады: прогноз погоды на 7 декабрявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
26.10.2021 519

В Україні дозволили COVID-вакцинацію дітей: з якого віку і яким препаратом

В Україні дозволили вакцинувати від коронавірусу дітей від 12 років. При цьому рекомендується прищеплювати поки що тільки одним препаратом.

Про це йдеться в наказі Міністерства охорони здоров'я України.

Так, національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики (НТГЕІ) підкреслює про важливість своєчасної вакцинації дітей проти інфекційних хвороб, які передбачені в так званому "календарі щеплень".

Кому з дітей рекомендується робити щеплення від коронавірусу

У МОЗ підкреслили, що щеплення від коронавірусу може бути проведене дітям у віці від 12 до 17 років за умови, що вони:

- не належать до групи ризику тяжкого перебігу COVID-19 та виникнення ускладнень,
- мають щеплення, які відповідають віку з урахуванням затверджених протипоказань до вакцинації.

Який препарат можна вводити дітям

Йдеться про препарат Pfizer/BioNTech. Але його застосування може бути протипоказано, якщо є алергічна реакція на який-небудь компонент вакцини.

"Вакцина Comirnaty від Pfizer/BioNTech для дітей віком від 12 років використовується за схемою введення 2 доз (0,3 мл) з інтервалом між першою і другою дозами 21-28 діб", - додали в МОЗ.

При цьому у відомстві підкреслили, що клінічні дослідження різних типів вакцин проти COVID-19 для різних вікових груп дітей тривають.

Відзначимо, що зараз в Україні розпал пандемії коронавірусу. Щодня фіксується близько 20 тисяч випадків нових заражень. Зокрема, на 26 жовтня було 19120 випадків, а також встановлено антирекорд смертності - 734 випадки.Оценка материала:

5.00 / 1
В Україні дозволили COVID-вакцинацію дітей: з якого віку і яким препаратом 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
26.10.2021 519
Еще материалы раздела «Общество»