НОВОСТИ ДНЯ: Украине прогнозируют в четверг до 12° мороза  Поліція перевіряє, скільки в базі «Миротворця» дітей та підлітків  За десятибальною «шкалою Геббельса» російська пропаганда працює на 15 балів – Цимбалюк  Жадность застройщиков сыграла с ними злую шутку: спрос на первичке к концу года обвалится  Літак із українським супутником «Січ-2-30» відправили до США  Синоптик предупредила об опасных явлениях в четверг: какой будет погода в Украине  Черный Тигр поможет только избранным: что надо знать про животное-талисман 2022 годавсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
28.10.2021 663

У Меджлісі пропонують визнати Курбан-Байрам державним святом

Кримськотатарські активісти пропонують визнати перші дні Курбан-Байрама та Ураза-Байрама офіційними державними святами в Україні.

Про це заявив під час форуму "Україна 603,7. Херсон «Південь України - Нива Європи» на підпанелі, присвяченій релігійній гармонії та міжетнічній злагоді, член Меджлісу кримськотатарського народу Абмежит Сулейманов.

«Ми святкуємо Паску, Трійцю, кажемо про 25 грудня... А чи не варто Верховній Раді визнати перші дні Курбан-Байрама і Ураза-Байрама святковими днями?» - зазначив Сулейманов.

За його словами, таке рішення могло б бути позитивною політичною мотивацією для громадян України мусульманського віросповідання.

Як повідомляв Укрінформ, у липні 2020 року Президент України Володимир Зеленський доручив Кабінету Міністрів опрацювати питання надання державного статусу окремим релігійним святам, серед яких Рамазан-Байрам, Курбан-Байрам, Песах, Рош-Гашана, Ханука, Великдень християн західного обряду.

Ураза-байрам, або свято розговіння, та Курбан-Байрам, або свято жертвопринесення, є одними з головних свят мусульман.

Оценка материала:

3.00 / 2
У Меджлісі пропонують визнати Курбан-Байрам державним святом 3.00 5 2
Жизнь и Стиль / Общество
28.10.2021 663
Еще материалы раздела «Общество»