НОВОСТИ ДНЯ: Появился график выходных на Новый год и Рождество: сколько отдохнем и придется ли отрабатывать  Найдена самая близкая пару сверхмассивных черных дыр из обнаруженных  С метелями и морозами до -15: климатолог рассказала, когда в Украину придет настоящая зима  Сплошная белая полоса: кому из знаков в год Водяного тигра повезет  Нові податки з продажу квартир. Скільки доведеться заплатити після ухвалення закону 5600  Дождь, мокрый снег и гололедица – синоптики дали прогноз на начало недели  У США продовжуються випробування українських танків Т-84Увсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
28.10.2021 553

В Україні — високий рівень довіри до Держприкордонслужби

Державна прикордонна служба системно отримує найвищий рівень довіри громадськості.

Про це свідчать дані опитування, яке провів Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) на замовлення Консультативної місії ЄС в Україні, повідомляє ДПСУ, передає Укрінформ.

Цьогорічне опитування засвідчило, що Державна прикордонна служба системно демонструє найвищий рівень довіри громадськості. Зокрема, 54% респондентів вважають, що прикордонне відомство є ефективною інституцією. 56% опитаних упевнені, що прикордонники діють в інтересах суспільства і 74% респондентів переконані, що Державна прикордонна служба України здатна захищати кордони держави.

Дослідження проводилось з 1 по 19 вересня цього року. До нього було залучено 2727 респондентів (в т.ч. 410 - у Донецькій області і 409 - в у Луганській області).

Такі соцдослідження проводяться з 2015 року. Тоді рівень довіри громадськості до прикордонників становив 37%. Цей показник суттєво зріс за минулі два роки з 41% у 2019 році до 54% на сьогодні.

Загалом, як показує опитування, найбільш пріоритетними реформами в Україні залишаються боротьба з корупцією, охорона здоров’я, подолання економічної кризи, пенсійна реформа, судова та освітня реформи.

Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС) в Україні є невиконавчою місією Європейського Союзу. Вона спрямована на надання допомоги українській владі у реформі сектору громадської безпеки за допомогою стратегічних консультацій та підтримки практичних конкретних заходів у реформі на основі стандартів ЄС та міжнародних принципів управління та прав людини.

Державна прикордонна служба України, за підтримки міжнародних партнерів, послідовно впроваджує систему стратегічних комунікацій, яка є одним з показників відповідності стандартам країн НАТО та ЄС.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Україні — високий рівень довіри до Держприкордонслужби 5.00 5 2
Жизнь и Стиль / Общество
28.10.2021 553
Еще материалы раздела «Общество»