НОВОСТИ ДНЯ: В Україні почалися випробування нового ракетного комплексу РК-360МЦ "Нептун" на шасі Tatra  Циклон несе в Україну штормовий вітер, на дорогах «каша» і ожеледиця  Як зміняться ставки за депозитами на початку 2022 року: прогноз банкірів  Агресія РФ проти України. Російські мільярдери втратили 28 млрд доларів, - Forbes  Україна піднялася в рейтингу найпотужніших армій світу - Global Firepower  Сильний вітер та мокрий сніг. В Україні потеплішає, але оголошено штормове попередження  Коли буде Масляна-2022: точна дата Сирного тижнявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
05.11.2021 505

Обов'язкове COVID-щеплення: МОЗ розширить перелік професій

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) розширить перелік професій, які підлягають обов'язковим профілактичним щепленням.

Про це на пресконференції в Укрінформі сказав заступник міністра - головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

“Зараз на затвердженні органів центральної виконавчої влади перебуває наказ про зміни до цього переліку...Переважно мова йде про включення до нього тих працівників, які зайняті в сфері надання соціальних послуг, також закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів, підприємств критичної інфраструктури. Цей перелік окремо затверджений урядом. Йдеться про такі підприємства, як Укрзалізниця, інші підприємства, які мають стратегічну важливу компоненту для функціонування держави”, - сказав Кузін.

Як повідомляв Укрінформ, з 8 листопада набуде чинності наказ Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням”. Відповідно до наказу обов’язковим щепленням проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів та закладів освіти.

Оценка материала:

5.00 / 1
Обов'язкове COVID-щеплення: МОЗ розширить перелік професій 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
05.11.2021 505
Еще материалы раздела «Общество»