НОВОСТИ ДНЯ: Росіяни вже готові: військовий експерт - про зручний момент знищення Кримського мосту  "Криміналітет і брудні справи": Фейгін пояснив, як пов’язані Путін і ватажок "вагнерівців" Пригожин  Банки під час війни припинили іпотечне та автокредитування: на що видають кошти  "Немає нічого": Фейгін про рівень розвитку воєнної промисловості Росії  Експерт назвав слабке місце флоту Росії та пояснив, чому вони відійшли від берегів України  "Вони б нас захопили за три дні": Зеленський пояснив, чому українців не попередили про вторгнення Росії  "Русскій мір", заміна письменників і війна: як зміниться шкільна програма в Україні з 1 вереснявсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
05.11.2021 570

Обов'язкове COVID-щеплення: МОЗ розширить перелік професій

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) розширить перелік професій, які підлягають обов'язковим профілактичним щепленням.

Про це на пресконференції в Укрінформі сказав заступник міністра - головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін.

“Зараз на затвердженні органів центральної виконавчої влади перебуває наказ про зміни до цього переліку...Переважно мова йде про включення до нього тих працівників, які зайняті в сфері надання соціальних послуг, також закладів захисту прав дітей, реабілітаційних закладів, підприємств критичної інфраструктури. Цей перелік окремо затверджений урядом. Йдеться про такі підприємства, як Укрзалізниця, інші підприємства, які мають стратегічну важливу компоненту для функціонування держави”, - сказав Кузін.

Як повідомляв Укрінформ, з 8 листопада набуде чинності наказ Міністерства охорони здоров’я “Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням”. Відповідно до наказу обов’язковим щепленням проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів та закладів освіти.

Оценка материала:

5.00 / 1
Обов'язкове COVID-щеплення: МОЗ розширить перелік професій 5.00 5 1
Життя та Стиль / Суспільство
05.11.2021 570
Еще материалы раздела «Суспільство»