НОВОСТИ ДНЯ: У Туреччині зсув ґрунту «відкрив» захоронення періоду Римської імперії  Україна отримає американські гелікоптери, що призначалися для Афганістану – ЗМІ  Науковці знайшли рештки найдавнішої гібридної тварини  З березня зміняться правила проїзду для столичних школярів  Багато снігу та люті морози до -21: якою буде погода в Україні до середини лютого  «Живий ланцюг», виставки: у Києві анонсували заходи до Дня Соборності  Наче бластери із «Зоряних війн»: українські полярники записали «спів» тюленіввсе новости дня
Бизнес
Технологии
02.12.2021 399

Телескоп NASA показав біполярну туманність у сузір’ї Косинець

Космічна рентгенівська обсерваторія «Чандра» Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) сфотографувала біполярну туманність Мураха (Мензел 3, Mz 3) у сузір’ї Косинець.

1638345178-198_02.12.21

Як передає Укрінформ, про це обсерваторія повідомила у Твіттері.

«Це зображення від «Чандри» показує комплексність біполярної туманності Мензел 3, також відомої як Mz 3», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що туманність розтягнута на близько 2 світлових років (19 трильйонів кілометрів), і розширюється приблизно зі швидкістю 50 кілометрів (5,3×10-12 світлових років) за секунду.

Біполярна туманність — це виразне пов'язане з туманністю утворення, для якого характерною є видимість двох чітко виражених, осесиметричних ділянок.

Як повідомляв Укрінформ, космічна рентгенівська обсерваторія «Чандра» Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) сфотографувала планетарну туманність Сова у сузір'ї Велика Ведмедиця.

Оценка материала:

5.00 / 1
Телескоп NASA показав біполярну туманність у сузір’ї Косинець 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
02.12.2021 399
Еще материалы раздела «Технологии»