НОВИНИ ДНЯ: "Трампу нема чого запропонувати Путіну": Портников оцінив, чи домовляться вони щодо війни в Україні  Астрономи знайшли в далекому космосі "ненажерливу" чорну діру  Рецепт свинини, тушкованої з гарбузом  В Єгипті виявлено гробницю з "родиною трун" – деякі предмети в ідеальному стані  В Україні 7 листопада без опадів, від 5° морозу до 14° тепла  7 листопада в Україні потеплішає: синоптик дала прогноз  До України йде потепління: прогноз погоди на 7 листопадавсі новини дня
Життя та Стиль
Суспільство
03.12.2021 3227

Українці стали менше їздити на заробітки в Росію

Привабливість РФ як країни для можливої міграції в Україні знижується з кожним роком, серед топ-4 країн для бажаної міграції для українців знаходяться держави Євросоюзу.

Про такі результати дослідження щодо питань міграції та торгівлі людьми, а також інших форм експлуатації мігрантів, проведеного у 2021 році, на брифінгу в Укрінформі повідомила представниця Міжнародної організації з міграції в Україні Ірина Мидловець.

“Якщо ми говоримо про бажані країни для роботи за кордоном, то тут так само, як і у 2019 році, у нас лідирує Німеччина та Польща, як основні напрямки трудової міграції - понад 30%, тощо... Взагалі, якщо подивитися на перші 4 країни (до яких хочуть мігрувати українці — ред.), то це країни ЄС. А привабливість РФ для міграції з кожним роком знижується”, - поінформувала представниця МОМ в Україні.

Вона уточнила, що відповідно до даних дослідження щодо гендерного розподілу щодо осіб, які бажають виїхати за кордон, то в Італію з України переважно хочуть мігрувати жінки, а у Велику Британію - чоловіки.

Дослідження було проведене дослідницькою агенцією Info Sapiens на замовлення Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) — Агентства ООН з питань міграції в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у вересні-жовтні 2021 р.

Дослідження здійснене шляхом національного репрезентативного опитування методом особистих інтерв’ю.

Обсяг вибірки становить 5 228 респондентів, із них 2 374 - чоловіки та 2 854 - жінки.

Вибірка є репрезентативною для населення старшого 14 років кожної області України та м. Києва, але не включає мешканців непідконтрольних уряду територій Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Як повідомлялося, 2 грудня щороку за рішенням Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Саме цього дня 1949 року на 4-й сесії ГА ООН було прийнято Конвенцію про боротьбу з торгівлею людьми.

Оценка материала:

5.00 / 2
Українці стали менше їздити на заробітки в Росію 5.00 5 2
Життя та Стиль / Суспільство
03.12.2021 3227
Еще материалы раздела «Суспільство»