НОВОСТИ ДНЯ: США шукають джерела газу для Європи на випадок вторгнення Росії в Україну, - FT  Большая комета пролетит мимо Земли в июле 2022 года  General Motors інвестує $6,5 мільярда у заводи з виробництва електрокарів та батарей - ЗМІ  Ученые нашли кирпичики жизни  Впервые кальмара обнаружили на рекордной глубине в шесть километров  Появился детальный прогноз погоды на март, апрель и май в Украине  Нові штами COVID-19 можуть бути ще більш заразними, - ВООЗвсе новости дня
Жизнь и Стиль
Общество
08.12.2021 570

Кампанія здорового харчування розпочнеться до нового року - Зеленська

В Україні незабаром буде презентовано концепцію кампанії про здорове харчування та розвиток здорових харчових звичок, її реалізація розпочнеться до нового року.

Про це розповіла дружина Президента Олена Зеленська на форумі "Україна 30. Саміт "Діти", повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Уже незабаром буде представлена концепція кампанії “Здорове харчування та розвиток здорових харчових звичок” і напередодні Нового року ми разом з ЮНІСЕФ розпочинаємо реалізацію цієї кампанії та продовжуватимемо робити це наступного року”, - зазначила перша леді.

Вона також поінформувала, що до кінця року планується запустити веб-портал щодо реформи шкільного харчування.

Разом з тим Олена Зеленська зауважила, що співпраця України та ЮНІСЕФ не обмежується лише питаннями харчування, а йдеться й про “перезавантаження суспільства, про зміну мислення”.

“Ми співпрацюємо у забезпеченні можливостей рівних прав хлопчиків та дівчаток, створенні безбар’єрного простору для дітей і сімей з маленькими дітьми”, - додала дружина Президента.

Як повідомлялося, раніше дружина Президента Олена Зеленська закликала громади провести в школах уроки з культури харчування, щоб виростити здорове покоління.

У травні цього року в Україні було презентовано оновлене меню для шкільних їдалень, яке розраховано на 4 тижні й включає 160 страв. У раціоні, зокрема, збільшено кількість фруктів та м'яса.

Нові норми харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку стануть обов’язковими з 2022 року.

ЮНІСЕФ - дитячий фонд ООН, створена 11 грудня 1946 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей, який працює у понад 190 країнах і територіях світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя.

Оценка материала:

5.00 / 1
Кампанія здорового харчування розпочнеться до нового року - Зеленська 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Общество
08.12.2021 570
Еще материалы раздела «Общество»