НОВОСТИ ДНЯ: Дві області "помаранчеві", решта - "жовті". МОЗ оновив карантинну карту: що відомо  В Україну повертаються снігопади: прогноз погоди  Химики создали самую маленькую в мире антенну из ДНК  В Украине в воскресенье – слабые морозы, без снега  ЦВК визначила розмір грошової застави на місцевих виборах-2022  Школьники нашли сожравшую звезду сверхмассивную черную дыру  Ветер утихнет, осадков не будет: прогноз погоды в Украине на воскресенье, 16 январявсе новости дня
Жизнь и Стиль
Происшествия
09.12.2021 766

П’ятеро людей на Сумщині захворіли на ботулізм

Реанімацією закінчилося застілля для чотирьох жителів Сумської області. Вони з’їли гриби та копчену рибу і підхопили ботулізм. Ще одна пацієнтка до інфекційної лікарні потрапила після поїздки до Польщі.

unnamed_1_09.12.21

Ботулізм – хвороба смертельна і доволі рідкісна. Зазвичай в області фіксують не більше 1-2 випадків на рік. Тож, запасу сироватки на усіх не вистачило. Двом пацієнтам ліки діставали з-закордону. Зараз життю усіх п’ятьох нічого не загрожує – повідомили у новинах «Сьогодні» на каналі «Україна».

«Стан – середній, середньо-тяжкий, стабільний з покращенням», – розповів Владислав Коваленко, анестезіолог Сумської інфекційної лікарні ім. Красовицького.

«Це можуть бути і гриби, і м'ясо, огірки консервовані. Всі овочі, фрукти, рибу, гриби потрібно ретельно промивати», – пояснила Вікторія Ільїна, анестезіолог Сумської інфекційної лікарні ім. Красовицького.

Оценка материала:

5.00 / 1
П’ятеро людей на Сумщині захворіли на ботулізм 5.00 5 1
Жизнь и Стиль / Происшествия
09.12.2021 766
Еще материалы раздела «Происшествия»