НОВОСТИ ДНЯ: Школярі відпочиватимуть довше? Графік канікул у навчальному році 2023/2024  В Україну йдуть заморозки: названо дату  Британська розвідка розкрила метод Кремля придушувати антивоєнні настрої  Рулет з лаваша з морквою по-корейськи та сиром: рецепт пікантної закуски  В Україні прогнозують короткочасні дощі й сильний вітер, вдень до 26° тепла  Чи готова Росія до 2024 року і затяжної війни: оцінки експертів  Експерт пояснив, чому Росія не зможе наростити бойовий потенціал за зимувсе новости дня
Бізнес
Страхування
25.12.2021 505

Лещенко анонсував держпрограму агрострахування наступного року

У 2022 році заплановано додати до програм державної допомоги сільгоспвиробникам програму аграрного страхування.

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко в Укрінформі під час пресконференції «Державна підтримка суб'єктів господарювання. Аналіз за 2019–2021 роки».

«Окремо на 2022 рік заплановано впровадження агрострахування, яка передбачає компенсацію до 60% страхового платежу», - сказав Лещенко.

Він зазначив, що ця програма забезпечить сталий розвиток тих регіонів, де сьогодні найбільше відчуваються глобальні зміни клімату.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада 1 липня у другому читанні та в цілому ухвалила законопроєкт №5104 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення правового регулювання страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою», який, зокрема передбачає запровадження державної підтримки в сфері страхування аграрної продукції. Президент Володимир Зеленський 22 липня 2021 року підписав цей закон. У жовтні Національний банк затвердив вимоги для допуску страховиків до діяльності зі страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою.

Оценка материала:

5.00 / 1
Лещенко анонсував держпрограму агрострахування наступного року 5.00 5 1
Бізнес / Страхування
25.12.2021 505
Еще материалы раздела «Страхування»