НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 3 червня: Рибам - відновлення, Терезам - новий шлях  Чим обробити полуницю від довгоносика: що зробити вже зараз, щоб не втратити врожай  Різке похолодання накриє Україну: де литимуть дощі  Чому "Циркони" важко збити та чи може РФ запускати їх масовано: аналіз експерта  Новий скандал через УПА: чому Польща погрожує Зеленському та чи зашкодить це Україні  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 3 червня  У середу в Україні подекуди дощі, вдень до +25°всі новини дня
Бізнес
Технології
05.01.2022 2372

Нові знімки Марса: китайський зонд показав крижану «шапку» планети

Орбітальний апарат китайської космічної місії "Тяньвень-1" передав на Землю нові фотографії Марса.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Space.

Фотографії зроблені камерою, яка летіла позаду орбітального апарата і передавала дані через Wi-Fi. У Китайському національному космічному агентстві заявили, що на знімках можна розгледіти сам апарат, крижану "шапку" на північному полюсі Червоної планети та її рівнини.

Як повідомляв Укрінформ, космічна місія "Тяньвень-1", яка складається з орбітального апарата, посадкового модуля і марсохода, стартувала з космодрому Веньчан 23 липня 2020 року.

15 травня 2021 року китайський марсохід здійснив успішну посадку на Марсі, тож КНР стала другою країною після США, яка може досліджувати цю планету безпосередньо.

За планом, марсохід "Чжужун" має розпочати пошуки ознак життя на Марсі.

Оценка материала:

5.00 / 1
Нові знімки Марса: китайський зонд показав крижану «шапку» планети 5.00 5 1
Бізнес / Технології
05.01.2022 2372
Еще материалы раздела «Технології»