НОВИНИ ДНЯ: Щомісяця призивають близько 30 тисяч осіб, цього мало: нардеп закликав посилити мобілізацію  Путін зробив несподівану заяву про відновлення Радянського Союзу  Врожай в Україні зростає, але експерти б’ють на сполох — що заважає прибутку від його продажу  "Катастрофічно не вистачає": нардеп пояснив збільшення виплат до 200 тис. грн  Китай представив гіперзвукову ракету за ціною "Шахеда", яка б'є на 1300 км  Половина європейців вірять у війну з РФ, ще стільки ж вважає Трампа ворогом ЄС  Наказ дав особисто Путін: Британія ввела нові санкції проти РФ через замах з "Новічком"всі новини дня
Бізнес
Технології
21.01.2022 1572

Телескоп NASA показав спіральну галактику в сузір’ї Гончі Пси

Космічна рентгенівська обсерваторія Chandra Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) сфотографувала спіральну галактику Мессьє 94 у сузір’ї Гончі Пси.

1642666713-286_21.01.22

Як передає Укрінформ, про це обсерваторія повідомила у Твітері.

У Мессьє 94 нові зірки швидко формуються всередині яскравої смуги, яка називається кільцем зі спалахами зіркоутворення.

Це кільце, ймовірно, утворене хвилею тиску, що рухається назовні від центру галактики, стискаючи газ і пил у зовнішніх областях.

Відкривачем цього об'єкту є французький астроном Мешан П'єр Франсуа Андре, який вперше спостерігав за об'єктом 22 березня 1781 р.

Як повідомляв Укрінформ, космічна рентгенівська обсерваторія Chandra Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) сфотографувала планетарну туманність Абель 39 у сузір’ї Геркулес.

Оценка материала:

5.00 / 2
Телескоп NASA показав спіральну галактику в сузір’ї Гончі Пси 5.00 5 2
Бізнес / Технології
21.01.2022 1572
Еще материалы раздела «Технології»