НОВОСТИ ДНЯ: Час "фюрера" закінчується: біограф Путіна дав свою оцінку його стану здоров'я  В Україну після "штормового" циклону Emmelinde прийдуть температурні гойдалки з грозами  В Україні спростили правила отримання водійських прав: що змінилося  У центрі Києва виставили розбиту техніку рашистів: відео і фото металобрухту "другої непереможної" армії  MIM-104 Patriot від США: що це за зенітний ракетний комплекс і чому все не так просто  Апетитний суп з фрикадельками: рецепти з м'ясом і з рибою  Ринок нерухомості: падіння цін буде приголомшливим, а відновлення очікується швидкевсе новости дня
Бизнес
Технологии
22.01.2022 851

Телескоп NASA показав «орбітальний танець» гігантської чорної діри

Космічна рентгенівська обсерваторія Chandra Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) сфотографувала масивну чорну діру, яка знаходиться у сузір’ї Рак.

Як передає Укрінформ, про це обсерваторія повідомила у Твіттері.

Саме в сузір’ї Рак розташована одна з найбільш масивних чорних дір, коли-небудь знайдених. Її маса у понад 18 мільярдів разів перевищує масу нашого Сонця.

Зазначається, що на знімку можна побачити як ця чорна діра виконує «орбітальний танець» з іншою чорною дірою, масою у близько 150 мільйонів разів більшою маси Сонця в центрі галактики OJ 287.

Як повідомляв Укрінформ, завдяки даним, отриманих телескопом Hubble, група астрономів знайшла чорну діру в серці карликової галактики Henize 2-10, яка допомагає створювати зірки, а не поглинає їх.

Оценка материала:

5.00 / 1
Телескоп NASA показав «орбітальний танець» гігантської чорної діри 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
22.01.2022 851
Еще материалы раздела «Технологии»