НОВОСТИ ДНЯ: Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя  Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії  Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі"  Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців  До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів  Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога  В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статисявсе новости дня
Бизнес
Технологии
26.01.2022 829

NASA анонсувало космічні місії на Венеру

Національне управління з аеронавтики і дослідження космічного простору (NASA) оголосило про підготовку до нових місій. Вивчення Венери допоможе розширити знання про саму Землю й інші космічні об'єкти поза межами Сонячної системи.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на пресслужбу NASA.

Загалом заплановано дві нові місії, які отримали назву "Діскавері". Вони спрямованні на вивчення сусіда Землі - Венери. Ця планета раніше мала багато схожих характеристики з Землею.

"Венера перетворилася на пекельний світ, маючи так багато характеристик, схожих на наші. Вона, можливо, була першим придатним до життя світом в Сонячній системі з океаном та кліматом, що нагадують земні умови", - пише пресслужбу NASA.

Лабораторія реактивного руху NASA розробляє концепції місій, аби вижити при екстремальних температурах й тиску планети.

Оценка материала:

5.00 / 1
NASA анонсувало космічні місії на Венеру 5.00 5 1
Бизнес / Технологии
26.01.2022 829
Еще материалы раздела «Технологии»