НОВОСТИ ДНЯ: Бабине літо в Україні: синоптики обіцяють потепління цього тижня  Україні вигідніше отримувати грантову військову допомогу, але лендліз має її посилювати – Жданов  14 жовтня - Покрова Пресвятої Богородиці та День захисників і захисниць України: чи буде вихідний  Тепло у жовтні ще буде, але не у всіх регіонах  Фінал Путіна визначений, а питання майбутнього Росії поки що відкрите, - представник ГУР  Львівський сирник, що тане в роті: рецепт від Лізи Глінської  Зима в Україні: чи будуть люті морози та холодивсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
19.04.2022 1472

Український закордонний паспорт піднявся у рейтингу за «мобільністю» у світі

Український закордонний паспорт в міжнародному рейтингу Індексу паспортів від компанії Henley&Partners піднявся на одну сходинку - до 34-ої позиції зі 112-ти.

Як передає Укрінформ, про це свідчать оприлюднені оновлені дані рейтингу.

Таким чином з українським закордонним паспортом можна без віз або з візою після прибуття потрапити у 143 країни.

Зазначається, що на першому місці перебувають Японія та Сінгапур (192 країни). Другу сходинку посідають Німеччина та Південна Корея, чиї громадяни можуть відвідати 190 країн без віз або з візою після прибуття.

Трійку замикають Фінляндія, Італія, Люксембург та Іспанія (189 країн).

На 112-му й останньому місці розташований Афганістан (26 країн).

Як повідомляв Укрінформ, у січні 2022 року український закордонний паспорт залишався на 35-ій позиції зі 111-ти у міжнародному рейтингу Індексу паспортів від компанії Henley&Partners.

Індекс паспортів Henley&Partners щоквартально аналізує візові правила 227 країн і територій світу, ранжируючи їх за кількістю країн безвізового в'їзду. Позиція країни в рейтингу визначається кількістю країн, у які її громадяни можуть в'їжджати без попереднього оформлення віз (без візи або з візою після прибуття). Паспорти усіх розглянутих країн є біометричними.

Оценка материала:

5.00 / 3
Український закордонний паспорт піднявся у рейтингу за «мобільністю» у світі 5.00 5 3
Життя та Стиль / Суспільство
19.04.2022 1472
Еще материалы раздела «Суспільство»