НОВОСТИ ДНЯ: Краще порізати на метал. Експерт оцінив наслідки ударів по російських кораблях та човну у Криму  Рецепт пишного омлету з сиром без молока  У ВР зареєстрували законопроєкт про створення електронного реєстру військовозобов’язаних: що про це відомо  "Це не політика, а докази": прокурор МКС прокоментував ордер на арешт Путіна  Ракета "Нептун" не встигла пройти випробування. Її тестували на реальних цілях, - Неїжпапа  Омлет "Пуляр": найвідоміший сніданок Франції  Посилення мобілізації в Україні: у Верховній Раді назвали умови та орієнтовний термінвсе новости дня
Життя та Стиль
Суспільство
19.04.2022 1583

Український закордонний паспорт піднявся у рейтингу за «мобільністю» у світі

Український закордонний паспорт в міжнародному рейтингу Індексу паспортів від компанії Henley&Partners піднявся на одну сходинку - до 34-ої позиції зі 112-ти.

Як передає Укрінформ, про це свідчать оприлюднені оновлені дані рейтингу.

Таким чином з українським закордонним паспортом можна без віз або з візою після прибуття потрапити у 143 країни.

Зазначається, що на першому місці перебувають Японія та Сінгапур (192 країни). Другу сходинку посідають Німеччина та Південна Корея, чиї громадяни можуть відвідати 190 країн без віз або з візою після прибуття.

Трійку замикають Фінляндія, Італія, Люксембург та Іспанія (189 країн).

На 112-му й останньому місці розташований Афганістан (26 країн).

Як повідомляв Укрінформ, у січні 2022 року український закордонний паспорт залишався на 35-ій позиції зі 111-ти у міжнародному рейтингу Індексу паспортів від компанії Henley&Partners.

Індекс паспортів Henley&Partners щоквартально аналізує візові правила 227 країн і територій світу, ранжируючи їх за кількістю країн безвізового в'їзду. Позиція країни в рейтингу визначається кількістю країн, у які її громадяни можуть в'їжджати без попереднього оформлення віз (без візи або з візою після прибуття). Паспорти усіх розглянутих країн є біометричними.

Оценка материала:

5.00 / 3
Український закордонний паспорт піднявся у рейтингу за «мобільністю» у світі 5.00 5 3
Життя та Стиль / Суспільство
19.04.2022 1583
Еще материалы раздела «Суспільство»