НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Бізнес
Технології
12.06.2022 9633

Вчені дізналися, яким був Всесвіт у перші секунди після Великого вибуху

Вчені з Інституту астрофізики Канарських островів змогли створити комп'ютерну модель Всесвіту за кілька секунд після Великого вибуху.

c6ec51543e92a39fffb6cb030bdee629_12.06.22

Нова симуляція показує, як сформувалося міжгалактичне середовище або газ і пил, що перебувають між галактиками.

Про це повідомляє Space. Пише ТСН. 

За допомогою нової комп'ютерної симуляції вчені змогли побачити розподіл на ранньому етапі життя Всесвіту темної матерії, зарядженого енергією газу, нейтрального водню та інших складників, які необхідні для кращого розуміння структури Всесвіту.

Нова симуляція показала вченим, де саме розташовуються хмари газоподібного водню з огляду на те, що Всесвіт постійно розширюється. Але за допомогою цих хмар можна дізнатися більше про те, що міститься в міжгалактичному середовищі з газу та пилу.

"Наше головне досягнення полягає в тому, що ми побачили, як пов'язані між собою міжгалактичний газ, темна матерія і нейтральний водень і що вони добре організовані в особливому порядку", — говорить спеціалістка Сінігалья.

Раніше стало відомо, що дослідники хочуть вивчити планету, на якій плавиться каміння.

Оценка материала:

5.00 / 4
Вчені дізналися, яким був Всесвіт у перші секунди після Великого вибуху 5.00 5 4
Бізнес / Технології
12.06.2022 9633
Еще материалы раздела «Технології»