НОВИНИ ДНЯ: Мобілізація в Україні: експерт про те, як вирішити проблему нестачі людей для бойових дій  Виявляється, чай без цукру – шкідливий: коли і чому  Окопна війна: хто дозволив Росії побудувати тисячі кілометрів "зубів драконів" і "ліній Суровікіна" та чи можна їх знищити  Салат Нісуаз із тунцем: класичний рецепт  Путін не піде на мир в Україні до результатів виборів президента США – Reuters  Кремль рекордно збільшив оборонний бюджет для продовження війни - аналітики ISW  Школи та університети передадуть ТЦК СП списки учнів, яким виповнюється 17 років: що відомовсі новини дня
Бізнес
Технології
12.06.2022 9885

Вчені дізналися, яким був Всесвіт у перші секунди після Великого вибуху

Вчені з Інституту астрофізики Канарських островів змогли створити комп'ютерну модель Всесвіту за кілька секунд після Великого вибуху.

Нова симуляція показує, як сформувалося міжгалактичне середовище або газ і пил, що перебувають між галактиками.

Про це повідомляє Space. Пише ТСН. 

За допомогою нової комп'ютерної симуляції вчені змогли побачити розподіл на ранньому етапі життя Всесвіту темної матерії, зарядженого енергією газу, нейтрального водню та інших складників, які необхідні для кращого розуміння структури Всесвіту.

Нова симуляція показала вченим, де саме розташовуються хмари газоподібного водню з огляду на те, що Всесвіт постійно розширюється. Але за допомогою цих хмар можна дізнатися більше про те, що міститься в міжгалактичному середовищі з газу та пилу.

"Наше головне досягнення полягає в тому, що ми побачили, як пов'язані між собою міжгалактичний газ, темна матерія і нейтральний водень і що вони добре організовані в особливому порядку", — говорить спеціалістка Сінігалья.

Раніше стало відомо, що дослідники хочуть вивчити планету, на якій плавиться каміння.

Оценка материала:

5.00 / 4
Вчені дізналися, яким був Всесвіт у перші секунди після Великого вибуху 5.00 5 4
Бізнес / Технології
12.06.2022 9885
Еще материалы раздела «Технології»