НОВОСТИ ДНЯ: Населення Росії вже почали поступово готувати до поразки в Україні - військовий експерт  Україна стоїть принаймні за трьома вибухами у Криму, - CNN  Чому в Україні не розвивається ринок електромобілів та як може відбутися масовий перехід на "зелені" авто: експерти дали відповідь  Експерт порівняв новітню зброю Путіна з російською "Ладою"  Як українці ставляться до військових ЗСУ та ветеранів: дані опитування  У Міносвіти розповіли, як виші будуть навчатися від вересня  Чоловіків не випустять: у Раді не бачать поки причин для відкриття кордоніввсе новости дня
Політика
Світ
04.07.2022 399

Удар по поштовому ринку: Росію і Білорусь виключать з Асоціації поштових операторів

Рада директорів Асоціації Європейських державних поштових операторів спеціально внесла зміни до свого Статуту.

Вперше в історії існування Асоціації Європейських державних поштових операторів PostEurop членські права "пошти Росії" та "Бєлпошти" призупинено на невизначений термін. Пише ТСН. 

Про це повідомляє "Укрпошта".

Призупинення членства в Асоціації означає, що пошти Росії та Білорусі втрачають можливість брати участь в цивілізованому розвитку поштової галузі. А це точно вплине на їхні відносини з іншими поштами світу.

"Щоб це стало можливим, Рада директорів Асоціації спеціально внесла зміни до свого Статуту. Уявляєте масштаби підтримки України? Наша робота на поштовому фронті триває і буде продовжуватися доти, доки не припиняться терористичні акти з боку Росії", - йдеться у повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 2
Удар по поштовому ринку: Росію і Білорусь виключать з Асоціації поштових операторів 5.00 5 2
Політика / Світ
04.07.2022 399
Еще материалы раздела «Світ»