НОВОСТИ ДНЯ: Готуйте парасольки: синоптики розповіли, яким буде початок червня в Україні  Скільки ударів по медзакладах України Росія завдала з початку війни: дані ВООЗ  Скільки літаків F-16 потрібно Україні для захисту від Росії: у Міноборони назвали цифру  СБУ арештувала корабель підсанкційного російського олігарха Верховського  Прогноз погоди на 28 травня: з багатьох областей України відійдуть дощі та грози  Чому збиваються "Кинджали": експерт розвіяв міф про непереможність російських ракет  НАТО хоче підвищити статус України як партнера, не пропонуючи швидкого членства, - ЗМІвсе новости дня
Політика
Світ
04.07.2022 536

Удар по поштовому ринку: Росію і Білорусь виключать з Асоціації поштових операторів

Рада директорів Асоціації Європейських державних поштових операторів спеціально внесла зміни до свого Статуту.

Вперше в історії існування Асоціації Європейських державних поштових операторів PostEurop членські права "пошти Росії" та "Бєлпошти" призупинено на невизначений термін. Пише ТСН. 

Про це повідомляє "Укрпошта".

Призупинення членства в Асоціації означає, що пошти Росії та Білорусі втрачають можливість брати участь в цивілізованому розвитку поштової галузі. А це точно вплине на їхні відносини з іншими поштами світу.

"Щоб це стало можливим, Рада директорів Асоціації спеціально внесла зміни до свого Статуту. Уявляєте масштаби підтримки України? Наша робота на поштовому фронті триває і буде продовжуватися доти, доки не припиняться терористичні акти з боку Росії", - йдеться у повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 2
Удар по поштовому ринку: Росію і Білорусь виключать з Асоціації поштових операторів 5.00 5 2
Політика / Світ
04.07.2022 536
Еще материалы раздела «Світ»