НОВИНИ ДНЯ: Зеленський запропонував країнам Близького Сходу дрони-перехоплювачі, але є умова  Таро-попередження на 4 березня: карти показали, кому відкриється несподівана правда  Зеленський хоче буферну зону на території РФ: де саме і що наказав Силам оборони  Рунічний гороскоп на 4 березня 2026 року: Тельцям — грошова можливість, Скорпіонам — різкий поворот  Трамп: США "по-дурному" віддали Україні снаряди, які міг би купити Близький Схід  Гороскоп на 4 березня за картами Таро: Левам - цікаві виклики, Тельцям - зміни  "Поводилася жахливо": Трамп наказав припинити всі відносини з Іспанієювсі новини дня
Бізнес
Технології
26.08.2022 1317

NASA наступного тижня випробує ракету для польоту на Місяць

Наступного тижня NASA проведе тестовий запуск ракети, яка згодом доставить людину на Місяць.

630_360_1532930056-9777_26.08.22

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це пише Сіньхуа.

“NASA запланувало запуск місії “Артеміда 1” на наступний тиждень. Це некероване польотне випробування створить підґрунтя для розширення людської присутності на Місяць й далі”, - йдеться у матеріалі.

Зазначається, що космічний модуль “Оріон” та ракета “SLS” вперше разом здіймуться в небо з космодрому у Флориді наступного понеділка.

“Ракета та космічний модуль прибули на пусковий майданчик минулої середи після майже десятигодинної 4-мильної (близько 6,4 км) подорожі з Корабельної збірної будівлі”, - зауважує Сіньхуа.

Передпольотну підготовку усіх систем ракети, космічного модуля та наземних систем управління NASA завершило у понеділок.

Як раніше повідомляв Укрінформ, Американське космічне агентство почало переміщення до стартового майданчика ракети Space Launch System, яка вирушить у першу місію 29 серпня.

Оценка материала:

5.00 / 1
NASA наступного тижня випробує ракету для польоту на Місяць 5.00 5 1
Бізнес / Технології
26.08.2022 1317
Еще материалы раздела «Технології»