НОВОСТИ ДНЯ: У Генштабі спростували фейки про грошову винагороду за ліквідацію російських солдатів  На вихідних потеплішає - «плюс» прогнозують навіть уночі  "Росіяни не тікають з поля бою": Путін продемонстрував цілковиту необізнаність про своїх солдатів-дезертирів  У Німеччині заявили, що Україна має право захищатися і за межами своєї країни  Мобілізація жінок в Україні: як призивають і кому потрібно обов'язково стати на облік  Hubble зробив фотографію наймолодшої галактики у всесвіті  Підрив довіри та дискредитація співпраці. Як пропаганда РФ атакує Литву, Польщу та Українувсе новости дня
Бізнес
Технології
07.10.2022 2846

Вчені з'ясували, скільки в галактиці існує схожих на Землю планет

Як показує нове дослідження, у нашій галактиці схожих на Землю планет, придатних для життя, може бути лише 1%.

Водночас, потенційно населених планет, які майже повністю вкриті сушею, може бути 80%, а майже повністю вкритих водою, так званих океанічних світів, — 19%. Пише ТСН. 

Про це пише Space.

"Результати нашого моделювання показують, що знайти планету, яку можна було б назвати майже ідеальною версією Землі, практично неможливо. Тобто ймовірність цього дуже мала, адже, найімовірніше, такі планети, як наша, становлять лише 1% планет у галактиці", — каже Тілман Спон із Міжнародного інституту космічних наук у Швейцарії.

За словами вчених, на Землі досягнутий, можна сказати, ідеальний баланс суші та океанів — 30% та 70%. Але на більшості таких же кам'янистих світів відбулося зсунення цих значень у бік збільшення або суші, або океанів.

Також моделювання планет, які можуть бути придатними для життя та є або світом води, або суші, показало, що там може бути схожий на земний клімат, а їхні форми життя не зовсім відрізнятимуться від життя на Землі.

Раніше міжнародна група вчених виявила дві нові екзопланети, які є суперземлями.

Це кам'янисті планети, які за масою більші за Землю, але менші за Нептун. Відкриті планети обертаються навколо червоного карлика, температура якого вдвічі менша за температуру Сонця. Але одна з них перебуває в зоні життя та становить особливий науковий інтерес, адже там може бути атмосфера та навіть життя.

Оценка материала:

5.00 / 2
Вчені з'ясували, скільки в галактиці існує схожих на Землю планет 5.00 5 2
Бізнес / Технології
07.10.2022 2846
Еще материалы раздела «Технології»