НОВОСТИ ДНЯ: Канали телемарафону отримають держпідтримку, але вона не покриє витрати, - Ткаченко  Чистий четвер 2023 року: коли купатися, що не можна робити, сильна молитва  Від тепла до холоду. Синоптикиня здивувала прогнозом: варто очікувати на сніг  В Україну вривається справжня весна  Пілоти "вичавлюють максимум" із того, що є: яких літаків зараз терміново потребує Україна  Остаточна відповідь: чи будуть вихідні на Великдень 2023 року  Зірка радянського кіно Калниньш красномовно відповів росіянам на критику через антивоєнну позиціювсе новости дня
Бізнес
Технології
28.01.2023 1223

Як видалити інформацію про себе з Інтернету: Google запустила новий інструмент

Команда Google запустила новий інструмент, який за запитом допоможе видалити дані користувача із результатів пошуку. Вперше Google презентував цей інструмент в травні цього року на конференції I/O.

dde564c11ef328a6212ec001758f9841_28.01.23

Як повідомляє 9to5Google в застосунку Google на Android з'явився новий пункт меню "Результати про вас" (Results about you). Пише ТСН. 

Він перенаправляє користувача на сторінку де можна ознайомитись з усіма вашими даними, які доступні наразі у пошуку. На цій же сторінці пояснення, як можна запросити у Google видалити результати пошуку, що містять особисті дані, як то номер телефону, домашню адресу, адресу електронної пошти тощо.

Потрібно вказати, які саме дані ви хочете видалит,и та вказати причину. Можна зазначити такі:

  • Він показує мою особисту контактну інформацію.
  • Це показує мій контакт із наміром завдати мені шкоди.
  • Він показує іншу особисту інформацію.
  • Інформація застаріла.

Після цього Google покаже статус вашого запиту:"Схвалено" або "Виконується". Особисті дані видаляються тільки з пошукового видавання, Google не видаляє її з інших сайтів.  Для того, щоб видалити інформацію з цих сайтів, потрібно зв'язатися з хостинговим сайтом безпосередньо. Також можна подати запит на видалення зі  сторінки Google, на якій детально описані правила щодо видалення особистої інформації.

Оценка материала:

5.00 / 2
Як видалити інформацію про себе з Інтернету: Google запустила новий інструмент 5.00 5 2
Бізнес / Технології
28.01.2023 1223
Еще материалы раздела «Технології»