НОВОСТИ ДНЯ: Київська ГЕС захищена від ударів з повітря та зсередини, - "Укргідроенерго"  Молода картопля, запечена в духовці з розмарином  Молода картопля в сметанному соусі із зеленню і часником  Україна може виробляти свої ракети з дальністю ураження понад 1000 кілометрів, - Резніков  Стовпчики термометрів досягнуть 30 градусів: синоптики дали прогноз до кінця тижня й розповіли, де чекати на грози  Російська влада, включаючи Путіна, все частіше використовує термін "війна", - Reuters  Обмінники отримають попередження за відмову приймати "зношені" доларові купюривсе новости дня
Прес-релізи
Інше
21.02.2023 186

Як обрати ідеального партнера в житті?

Мабуть кожен з нас мріє знайти свою другу половинку і, при цьому, кожен з нас намагається шукати саме ідеальну людину. Щоб вона, її зовнішній вигляд та звички відповідали всім нашим вимогам. Та чи правда це настільки легко зробити? Наскільки в житті важливо знайти людину, яка підійде нам за всіма цими параметрами? Так чи інакше, але ми все одно певний період нашого життя рухаємося вперед в пошуках коханого чи коханої, намагаємося експериментувати, ходимо в секс шопи і тд. Все це – це спроби віднайти ту чи того єдиного, який стане для нас сенсом життя. Важливо, щоб людина попри все мала схожі інтереси, наприклад підтримувала партнера у всіх бажаннях, не соромилася експериментувати в ліжку, користуватися такими речами, як https://sexgood.com.ua/seks-igrushki/analnye-igrushki/analnye-hvosty/.

У психоаналізі вибір романтичного партнера ніколи не буває випадковим, а залежить від особистої історії кожної людини. Дуже часто буває, що людина скаржиться на незрілого чоловіка, не серйозного, буйного і т.д. Як ви пояснюєте, що історія повторюється протягом наших стосунків? А якби ми не випадково обрали людину?

Вибір партнера не настільки ризикований

Особиста історія кожного робить вибір на користь однієї людини, а не іншої. Таким чином, ми б обирали людину за певними критеріями, які ми сприймаємо самі більш-менш свідомо і які формувалися протягом дитинства.

Ці критерії є результатом нашого сімейного оточення, нашого дитинства, щоб створити несвідому модель. Ця несвідома модель впливатиме на наш вибір кохання без нашого відома. Як ці критерії працюють? На нас чинять тиск, тобто ми оберемо ту чи іншу людину. Крім того, з першої зустрічі багато знаків, кодів, що є результатом вербальної та невербальної комунікації, будуть перекладати, хто ми є і хто ми маємо перед собою. Вирази обличчя, погляди, голоси, погляди — усе це показові ознаки того, ким ми є. Ці підказки впливатимуть на наш вибір із самого початку.

3 несвідомі посилання дозволяють зробити вибір щодо когось:

1. Образ наших батьків: тоді вибір може бути як негативним, так і позитивним: «Я шукаю когось ніжного, як мій батько» або навіть «Я не хочу такого невротика, як моя мати».

2. Батьківська пара: факт зростання у всесвіті з двома людьми у стосунках означає, що ми черпаємо з цього модель. Їх поведінка по відношенню один до одного, їх конфлікт, їх ніжність, їх діалог становитимуть несвідому модель у нашій голові.

3. Нарцисичний ідеал: ми створюємо ідеал, щоб зміцнити свою ідентичність. Ми шукаємо в іншому позитивний образ, щоб сказати нам: «Я повинен бути хорошою людиною, щоб зацікавити таку чудову людину».

Парадокс у всьому цьому полягає в тому, що ми шукаємо в іншому модель, яку ми знаємо, щоб заспокоїти нас, але також і все те, що ми втратили, щоб інший приніс нам те, чого ми не мали. У результаті легко помітити, що жінка, яка в дитинстві мала емоційні недоліки, несвідомо буде шукати жорсткого і не ніжного чоловіка і свідомо чекатиме від нього компенсації її емоційних недоліків. Ми знайдемо когось, хто змусить нас страждати так само, як ми страждали, коли були маленькими. Тоді ми вимагаємо чогось, чого інший не може нам запропонувати.

Припинення повторюваної моделі невдач

Як перестати слідувати цій моделі невдачі? Шахова серія – це не фатальний випадок і не результат народження під поганою зіркою чи нещастя. Навпаки, важливо не втекти від джерела проблеми і зрозуміти, чому вона не працює, щоб шаблон не повторювався з кожним стосунком. Треба брати на себе відповідальність, а не завжди звинувачувати іншого, думати, що він підлий. Ви повинні знати, як поставити собі під сумнів і сказати собі: «Я завжди вибираю людей, які змушують мене страждати». Тоді необхідно звільнитися від цих несвідомих впливів, відірватися від них, щоб більше не страждати від них.

Кохання – це експеримент, який не завжди виходить з першого разу. Іноді потрібно трохи витратити часу дарма на стосунки, що не переростають у щирі відносини та не призводять до створення родини. Це не страшно, певний період життя може дійсно стати для нас лише досвідом, який навчить правильно обирати партнера в майбутньому.

Оценка материала:

5.00 / 2
Як обрати ідеального партнера в житті? 5.00 5 2
Прес-релізи / Інше
21.02.2023 186
Еще материалы раздела «Інше»
 • Бездепозитный бонус за вход с телефона Бездепозитный бонус за вход с телефона

  Популярный бонус казино: бездеп за регистрацию личного кабинета.

  Інше 09.06.2023 97
 • Слоты с высоким уровнем RTP в каталоге Parimatch Слоты с высоким уровнем RTP в каталоге Parimatch

  Разнообразие игр в каталоге Parimatch впечатляет — это 9700+ игр разного типа. Среди этого разнообразия по популярности лидируют игровые автоматы онлайн с высоким уровнем отдачи — от 96% и выше. Это увеличивает шансы на получение денежного приза, а также повышает его размер.

  Інше 23.02.2023 280
 • Відкритий реєстр національних публічних діячів України Відкритий реєстр національних публічних діячів України

  Реєстр ПЕП допоможе в режимі онлайн знайти громадських діячів, фізичних та юридичних осіб. YouControl є обов'язковим рішенням для сучасного бізнесу.

  Інше 20.02.2023 1117
 • Ставки на баскетбол: какие есть виды и лучшие стратегии Ставки на баскетбол: какие есть виды и лучшие стратегии

  Баскетбол — динамичный вид спорта с эффектными трехочковыми бросками и зрелищными слэм-данками. Добавить адреналина и удовольствия от выигрыша любимой команды можно при помощи ставок.

  Інше 07.02.2023 529
 • Пагубное влияние наркотиков на организм Пагубное влияние наркотиков на организм

  Многие люди сегодня могут страдать от наркотической зависимости. Есть множество людей, которые подвержены такому воздействию. Это может быть не только молодежь, но и творческие личности, артисты, люди которые постоянно подвержены эмоциональным воздействиям, стрессам и прочему. Различия могут состоять в том, что именно принимают заболевшие. Помочь каждому можно, главное при этом как можно быстрее обратится за помощью, а также не забыть обратить внимание на многие факторы. А все дело в том, что чем более человек подвержен влиянию, тем сложнее будет его вывести из наркотической зависимости.

  Інше 13.01.2023 181