<
НОВИНИ ДНЯ: Преображення Господнє 2024 року: дата за новим календарем, традиції, що не можна робити  Прогноз погоди в Україні на 7 липня і наступний тиждень   У США анонсували нову інформацію щодо постачання Україні F-16  Картопля в соєвому соусі, запечена в духовці: рецепт смачного гарніру  Екстремальна погода: в Україні очікується тиждень рекордної спеки вище +40  "Путін висунув жорстку вимогу щодо захоплення нових територій": генерал Маломуж розкрив деталі  Мобілізація по-новому: з якими хворобами не забирають до ЗСУвсі новини дня
Політика
Україна
12.03.2023 484

Мобілізація в Україні: чому повісток побільшало та скільки ще триватиме призов

Закон про мобілізацію під час війни повинен працювати, і саме цим займається апарат держави.

14c4ecfa5bd6d6d77f6bda50f95a0a81_11.03.23

Від 24 лютого 2022 року в Україні триває воєнний стан та мобілізація, яку подовжили до 20 травня 2023 року. Наразі повістки видають більш активно. Пише ТСН. 

Капітан 103-ї бригади територіальної оборони Олександр Ганущин пояснив у коментарі "Апостроф TV", чому посилена мобілізація триває.

За словами військовослужбовця, нові люди потрібні як на фронті, так і для нових підрозділів, які будуть працювати з технікою або в тилу.

Олександр Ганущин вважає, що держава має право примушувати громадян виконувати закон про мобілізацію у воєнний час.

"Подобається це окремим громадянам чи ні, мобілізаційний план має виконуватися. Інакше ті, хто не хоче, не дай Бог, продовжать жити в іншій країні. Темпи мобілізації, які ми бачимо зараз, вони, очевидно є вищими, ніж були пів року тому, але вони пов’язані з тим, що Путін довів до величезних цифр плани по мобілізації з того боку", - сказав капітан.

ЗСУ потребують високонавчених, вмотивованих бійців, які вміють працювати з технікою чи мають стимул вчитися.

Тож повістки в Україні вручатимуть для служби на фронті та в тилу.

За інформацією начальника управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ полковника Романа Горбача, відповідно до плану мобілізації в Україні 2023 року призивають такі категорії громадян:

  • обмежено придатні під час воєнного стану;
  • військові, які проходили строкову службу;
  • офіцери запасу, резервісти, інші особи з досвідом служби;
  • громадяни, які не проходили військову службу.

Нагадаємо, що в Україні жодних хвиль мобілізації немає. У більшості випадків громадян викликають до територіальних центрів комплектування з метою уточнення військово-облікових даних. Рішення про мобілізацію громадянина ухвалюється після висновку медкомісії про придатність до військової служби

Оценка материала:

5.00 / 2
Мобілізація в Україні: чому повісток побільшало та скільки ще триватиме призов 5.00 5 2
Політика / Україна
12.03.2023 484
Еще материалы раздела «Україна»