НОВИНИ ДНЯ: Зупинити Путіна в Україні: Байден назвав завдання останніх місяців на посаді президента  Перед вихідними дощі в Україні продовжаться: де будуть опади  В Україні найближчим часом збережеться суха та комфортна погода  "Про безповоротне припинення спеки поки що не йдеться": синоптикиня дала прогноз для України  Погода здивує різноманітністю. Синоптик дала прогноз на 25 липня в Україні  У частині областей – дощі, а подекуди й грози: якою буде погода в Україні 24 липня  На заході дощі з грозами, а на півдні спека до +34: прогноз погоди на 24 липнявсі новини дня
Прес-релізи
Фінанси
16.01.2024 449

ПРРО чи РРО: що обирає сучасний бізнес

Законодавство України зобов’язує фізичних осіб-підприємців (ФОП) 2-4 групи на спрощеній системі оподаткування, а також ФОП та юридичних осіб на загальній системі сплати податків видавати чеки клієнтам під час здійснення розрахункових операцій. То ж сучасний бізнес потребує ефективних рішень для управління та обліку, а питання вибору між програмним та стаціонарним касовим обладнанням стає ключовим для багатьох підприємців. У цій статі ми розкажемо про переваги та недоліки використання РРО та ПРРО, щоб допомогти вам прийняти зважене рішення.

ПРРО: переваги та недоліки використання

ПРРО – це та ж сама каса, але не в фізичному, а в програмному форматі. Тобто це спеціальна програма, яка допомагає фіскалізувати чеки та видавати їх клієнтам під час приймання оплати від них. На ринку представлено досить багато програмних рішень, однак пропонуємо розглянути переваги ПРРО на прикладі продукту від Checkbox.

У порівнянні зі звичайними касами рішення Checkbox має низку переваг:

- значно нижча ціна, відсутність необхідності купувати обладнання;

можливість фіскалізувати чеки не лише з комп’ютера, а й із будь-якого девайса з інтернет-доступом, завдяки чому Checkbox є ідеальним рішенням для кур’єрів;

доступність роботи в офлайн-режимі;

невисока щомісячна абонплата, відсутність витрат на обслуговування;

безкоштовне та автоматичне оновлення;

швидка й проста онлайн-реєстрація;

можливість друкувати чеки або надсилати їхню електронну версію в СМС-повідомленні чи на Viber;

автоматизація функцій, інтеграція з внутрішніми системами, наочна аналітика та просте управління;

наявність додаткових функцій, наприклад, можливість надсилати звіти податковій з особистого кабінету чи приймати оплати за допомогою лише смартфону.

Успішний бізнес вимагає прогресивних рішень, одним із яких і є програмна каса Checkbox. Підключення відбувається буквально за пару кліків. На додаток, Сheckbox має низку готових інтеграцій із системами автоматизації в різних сферах бізнесу. Завдяки цьому софт ефективно працює з іншими програмами, полегшує та оптимізує рутинні задачі.

А от мінусів роботи в ПРРО практично немає. Хіба що залежність від програмних збоїв, які трапляються вкрай рідко та швидко виправляються розробниками таких програм.

РРО: переваги та недоліки використання

РРО, або класичні стаціонарні каси мають досить довгий список недоліків:

висока вартість – ціна на такі апарати стартує від 4 тис. грн і може перевищувати навіть 20 тис. грн;

необхідність регулярно оновлювати обладнання, перевіряти його та ремонтувати;

обов’язкова заміна касового апарату кожні сім років;

наявність щомісячної плати за використання техніки;

відсутність автоматизації процесів: підприємцю чи касиру необхідно вести книги обліку, вручну відкривати та закривати зміну, слідкувати за z-звітами тощо;

обмежена функціональність;

довгий період запуску в роботу нової каси, який може сягати двох тижнів.

Водночас переваг у апаратної каси вкрай мало. Можна лише відмітити, що таке обладнання практично не залежить від програмних помилок та не страждає від кібератак.

Висновки

Вибір між ПРРО та РРО залежить від конкретних потреб бізнесу, його розміру та галузі. Однак факт залишається незмінним: через велику кількість недоліків стаціонарних кас підприємці все частіше обирають для роботи програмні реєстратори, такі як Checkbox. Адже саме такий ПРРО забезпечує безперебійну фіскалізацію чеків, скорочує витрати та легко інтегрується в системи управління підприємством.

Оценка материала:

5.00 / 2
ПРРО чи РРО: що обирає сучасний бізнес 5.00 5 2
Прес-релізи / Фінанси
16.01.2024 449
Еще материалы раздела «Фінанси»
  • Робота в Нідерландах для українців: можливості та перспективи Робота в Нідерландах для українців: можливості та перспективи

    Нідерланди, з їхніми мальовничими каналами, тюльпановими полями та вітряками, приваблюють не тільки туристів, але й українських шукачів роботи. Ця європейська країна відома своєю відкритістю, високими стандартами життя та стабільною економікою. У цій статті ми розглянемо, які можливості та перспективи чекають на українців, які вирішили працювати в Нідерландах.

    Фінанси 23.07.2024 425
  • Основні страхи при впровадженні ERP системи на підприємстві. Як їх подолати та міфи, які існують Основні страхи при впровадженні ERP системи на підприємстві. Як їх подолати та міфи, які існують

    Дізнайтесь які є міфи про впровадження ERP систем та як їх подолати для успішного впровадження.

    Фінанси 07.07.2024 399
  • Как сегодня развивается краудлендинг в Украине Как сегодня развивается краудлендинг в Украине

    Краудинвестингом называют инструмент, с помощью которого можно привлечь деньги или вклады в новый проект. Краудинвестинг позволяет решить основную проблему — недостаток стартового капитала. Инвестор, который вносит свои средства, тем самым помогает открыть другому его бизнес. За это в будущем он может рассчитывать на доход и получение акций. Одно из набирающих популярность направлений краудлендинг Украина только начинает осваивать. Подробнее об этом типе финансирования — далее.

    Фінанси 28.05.2024 326
  • История Dash и особенности криптовалюты История Dash и особенности криптовалюты

    Каждый криптопроект изначально создается для решения определенной проблемы. Часть монет задумываются для проведения анонимных переводов между пользователями. К таким криптовалютам относится и DASH, курс которой является волатильным, как и у остальных цифровых активов.

    Фінанси 08.05.2024 428
  • 300 000 активних криптогаманців Trustee Plus 300 000 активних криптогаманців Trustee Plus

    Trustee Plus зібрав під своїм крилом понад 300 000 криптогаманців та упевнено закріплює свій статус як проєкт Web3, що найдинамічніше розвивається в Україні. Ця заява привернула увагу спільноти галузі, підтвердив тим самим впевнений крок вперед від компанії.

    Фінанси 01.05.2024 477