НОВИНИ ДНЯ: Німеччина передала Україні дві системи ППО Patriot та дев'ятий Iris-T, - Пісторіус  Буде хмарно й вітряно: синоптикиня про погоду в Україні 17 грудня  Трамп подав на BBC в суд, вимагаючи 10 млрд доларів за нібито наклеп  "Афганістан-2" для Трампа, гарантії безпеки для України та "корейський" сценарій: експерти про "мирний" план США  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 17 грудня  Антициклон не відступає: синоптик розповіла, якою буде погода в Україні 17 грудня  Ці китайські знаки Зодіаку ось-ось зірвуть куш і озолотяться: хто вонивсі новини дня
Бізнес
Технології
15.08.2025 467

Розлучитись онлайн в Дії можна буде уже восени

Послугу онлайн-розлучення через застосунок «Дія» в Україні планують запустити уже восени.

Про це повідомив перший віцепрем’єр-міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, інформують Контракти.

Він зазначив, що послуга матиме таку геймифікацію, яка змусить максимально подумати, чи дійсно цей крок є таким необхідним.

«Якщо без жартів, то над такою послугою працюємо, тому що це також важлива послуга під час війни, щоб люди не ходили, не стояли в чергах», - додав міністр.

Також до вересня до вересня планують відкрити ще кілька онлайн-кімнат для одруження, аби розвантаживши чергу, яка утворилася у послузі.

А ще до кінця 2025 року планують запустити онлайн-послугу зі зміни прізвища.

Оценка материала:

5.00 / 2
Розлучитись онлайн в Дії можна буде уже восени 5.00 5 2
Бізнес / Технології
15.08.2025 467
Еще материалы раздела «Технології»