НОВИНИ ДНЯ: Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про "анексію" Молдови  “До цього треба готуватись”: Буданов відверто відповів, чого очікувати після закінчення війни з РФ  У Криму та Севастополі окупанти ввели режим надзвичайної ситуації  Комарі більше не кусатимуть: які рослини посадити в саду, щоб відлякати комах  Шість шкідників, які можуть залишити вас без врожаю помідорів: як їх вчасно зупинити  Літня спека чи грози: синоптики дали прогноз на 25 червня для Києва та всієї Українивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
23.12.2020   Харків, Україна   Укрінформ, Наш Харьков, BBC Ukraine, Думская, Буквы

Прощання з Кернесом

Жива черга в кілька тисяч осіб вишикувалася від пам'ятника Шевченку до Харківського театру опери та балету імені Лисенка, де триває громадянська панахида - харків'яни прощаються з померлим міським головою Геннадієм Кернесом.
Церемонія прощання відкрита, в ній беруть участь всі бажаючі. На площі біля театру - розмежувальні стрічки, вони скеровують і розділяють потік людей в умовах карантину. Охорону території забезпечують понад 400 поліцейських і бійців Нацгвардії України, всередині будівлі чергують представники приватної охорони.
На фасаді будівлі встановлено банер з портретом Кернеса. Всередині будівлі поруч з труною встановлені 4 ряди крісел для близького оточення Кернеса і соратників. Біля труни вінки від колег по Харківській міськраді та громадськості.
Серед присутніх на прощанні є і гості з Києва. Як сказав журналістам мер Києва Віталій Кличко, він завжди сприймав Кернеса як колегу з організації діяльності міськради: «Київ і Харків змагалися з благоустрої міста, починаючи з розвитку парків. І харківський Центральний парк культури і відпочинку імені Горького - зразок для всіх».
Після прощання в театрі на 2-му міському кладовищі о 13.30 відбудеться похорон Кернеса. Його поховають на центральній алеї.
Центральна Сумська вулиця Харкова біля театру перекрита, як і ряд інших вулиць у середмісті. Процедура прощання триває, люди несуть квіти.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Шахтер, солдат, Порошенко, Париж, туризм, пляжи, Донбасс, оккупация, обстрелы, Китай, Верховная Рада, музыка, фотоподборки, архитектура, Сергей Смоленцев, война, зима, Дмитрий Дятлов, спорт, акции, Україна, соревнования, портрет, животные, живопись, город, юмор, джаз, Россия, фестивали, путешествия, Зеленский, Війна, полиция, люди, сборная Украины, Динамо, фотоконкурсы, Львів, технологии, искусство, учения, общество, пожары, Бахмут, выборы, военная техника, Росія, дизайн, коронавирус, суд, Одесса, пандемия, терроризм, Новый Год, НАТО, митинги, Нацгвардия, ВСУ, Велика Британія, фотография, карантин, женщины, праздники, церковь, Киев, протесты, мир, история, дети, Александр Зубко, мода, стихийные бедствия, Польша, природа, #Євромайдан, уикенд, самолеты, традиции, США, футбол, авиация, медицина, Киевщина, Майдан, столкновения, автомобили, марш, ВМС, политика, культура, фотопроект, выставки, Київ, ЗСУ, ДСНС, корабли, пейзажи, Путин, передовая