НОВИНИ ДНЯ: Оренда кімнат в Україні: де найдешевше житло 2026 року та які ціни  Головна помилка еволюції: генетики з’ясували, куди насправді зникли неандертальці  Bitcoin впав нижче 60 тисяч. Що злякало ринок  Один знак отримає довгоочікуваний шанс, інший — буде змушений швидко змінювати курс: рунічний прогноз на 25 червня 2026 року  Ціни впали на 22% за тиждень: скільки зараз коштує молода картопля в Україні  Таропрогноз на 25 червня 2026 року: кому день принесе приємні новини, а кому доведеться вийти з зони комфорту  Багато хто видаляє його помилково: який пасинок потрібно залишити у помідоріввсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
28.12.2020   Київ, Україна   vechirniy.kyiv.ua

«Миколай приймає друзів»: біля Офісу Президента запрацювало новорічне містечко

У Києві працює чимало святкових новорічних містечок. Одне із них - «Миколай приймає друзів» — розташоване біля Офісу Президента, що на вулиці Банковій. Уже другий рік поспіль напередодні свят там облаштовують ковзанку.
На його території розташована ковзанка, карусель, резиденція Святого Миколая, святкові фотозони та новорічний ярмарок. До Нового року також працює ялинковий ярмарок – ціни на ялинки та сосни не дуже відрізняються від тих, що на інших ярмарках.
У містечку встановлені декілька будиночків, де можна придбати каву, чай, різні глінтвейни та солодощі. Через карантин столиків та стійок нема, тож покупці перекушують на ходу. Ціни «середньоярмаркові». Кава від 30 гривень. Чай – 35 гривень. Глінтвейн (класичний і білий) по 95 гривень. Хоча, є і по 75. Найдешевший десерт - штоллен (порція 40 гривень), медівник чи наполеон обійдуться дорожче – по 80 гривень. Є і більш ситне меню. Наприклад, «бургер з тушкованим буйволом» по 130 грн чи панцеротті з м’ясом буйвола по 95 гривень – такий собі натяк, що 2021-й – рік Бика.
Скористатися ковзанкою зможуть безкоштовно всі охочі. Ковзани можна принести свої або взяти напрокат безоплатно, залишивши речі у спеціальних камерах схову. А через те, що у вихідні та увечері людей чимало, то треба почекати у черзі якийсь час. Зате, на ковзанці є «помічники»: пінгвіни для менших та ведмеді для більших, тож спробувати стати на ковзани може кожен.
У резиденції Святого Миколая облаштували чудову фотозону, де діти можуть написати листа святому, а дорослі просто сфотографуватися.
Організатори наголошують, що майданчик працює з дотриманням усіх необхідних в умовах карантину заходів: обов’язковий масковий режим, дезінфектори. Крім того, регулюють кількість відвідувачів при вході.
Майданчик «Миколай приймає друзів» працюватиме весь період новорічних свят з 10:00 до 21:00 без вихідних.
Фото Михайла Марківа

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Майдан, сборная Украины, политика, дети, туризм, джаз, пейзажи, Киевщина, Путин, Динамо, фотография, суд, фотоконкурсы, Шахтер, люди, автомобили, Росія, город, портрет, футбол, живопись, зима, Україна, церковь, карантин, искусство, медицина, Дмитрий Дятлов, солдат, выборы, Верховная Рада, общество, архитектура, #Євромайдан, пандемия, технологии, обстрелы, спорт, Сергей Смоленцев, ДСНС, пляжи, ЗСУ, природа, традиции, авиация, мир, ВМС, выставки, Китай, уикенд, Польша, Донбасс, Львів, США, Бахмут, мода, пожары, терроризм, фотопроект, дизайн, музыка, Київ, акции, Зеленский, война, женщины, митинги, корабли, праздники, соревнования, Порошенко, Одесса, Велика Британія, Париж, Війна, столкновения, передовая, история, Россия, юмор, Нацгвардия, путешествия, протесты, марш, Киев, учения, военная техника, фотоподборки, культура, полиция, Александр Зубко, фестивали, животные, Новый Год, ВСУ, самолеты, оккупация, коронавирус, стихийные бедствия, НАТО