Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
Дмитрий Дятлов, женщины, музыка, НАТО, Путин, живопись, архитектура, ДСНС, экология, карантин, фотоподборки, стихийные бедствия, фотоконкурсы, пожары, дизайн, Зеленский, искусство, Донбасс, традиции, выставки, дети, культура, уикенд, солдат, протесты, самолеты, Китай, выборы, футбол, технологии, спорт, США, парады, Сергей Смоленцев, путешествия, мода, Львів, оккупация, знаменитости, пейзажи, природа, медицина, бизнес, Динамо, история, религия, коронавирус, церковь, туризм, политики, Порошенко, Верховная Рада, пандемия, показы, животные, джаз, заводы, тест-драйв, Новый Год, акции, люди, соревнования, полиция, праздники, зима, фотографы, политика, ВСУ, Лига Чемпионов УЕФА, суд, Одесса, ЗСУ, Шахтер, учения, марш, пляжи, город, Майдан, Киев, Россия, столкновения, досуг, АТО, фотография, Карпаты, #Євромайдан, Нацгвардия, портрет, война, митинги, Александр Зубко, юмор, фестивали, фотопроект, авиация, ВМС, корабли, мир, общество, автомобили