Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
АТО, животные, дизайн, фотоконкурсы, дети, Донбасс, передовая, Шахтер, выставки, ЗСУ, столкновения, фотопроект, музыка, уикенд, праздники, пожары, люди, Дмитрий Дятлов, митинги, ВМС, Карпаты, заводы, протесты, зима, США, досуг, портрет, ДСНС, Нацгвардия, Путин, общество, Зеленский, пейзажи, спорт, парады, юмор, фотография, транспорт, Киев, Новый Год, город, Александр Зубко, традиции, путешествия, экология, природа, тест-драйв, туризм, история, акции, полиция, суд, стихийные бедствия, фотоподборки, политика, коронавирус, война, футбол, выборы, Динамо, политики, искусство, джаз, показы, Майдан, Львів, пляжи, ВСУ, Лига Чемпионов УЕФА, Одесса, культура, женщины, оккупация, церковь, религия, Китай, авиация, солдат, соревнования, Порошенко, учения, корабли, мир, мода, карантин, Сергей Смоленцев, технологии, самолеты, автомобили, пандемия, НАТО, медицина, марш, фестивали, Россия, Верховная Рада, архитектура, живопись, #Євромайдан, знаменитости