НОВОСТИ ДНЯ: В Раде придумали, как решить проблему дефицита садиков  К Земле приближается 370-метровый астероид  Весна задерживается, идет похолодание: синоптик уточнил прогноз погоды на начало марта  Назвали автомобиль 2021 года в Европе  В ВСУ с начала года набрали более четырех тысяч контрактников  Какой будет первая неделя весны: прогноз погоды в Украине на 2-7 марта  ЄС починає програму економрозвитку на Донбасівсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
мода, парады, корабли, заводы, Львів, архитектура, Новый Год, история, культура, фотопроект, учения, фотоподборки, Порошенко, Майдан, люди, солдат, Китай, фестивали, фотоконкурсы, портрет, пандемия, полиция, политика, ДСНС, митинги, дизайн, фотография, Зеленский, религия, церковь, животные, туризм, пейзажи, традиции, соревнования, город, столкновения, акции, фотографы, протесты, авиация, Киев, природа, технологии, АТО, зима, Донбасс, Путин, медицина, тест-драйв, коронавирус, Верховная Рада, война, женщины, знаменитости, показы, уикенд, музыка, Дмитрий Дятлов, джаз, выборы, общество, оккупация, живопись, ЗСУ, досуг, суд, Саакашвили, пожары, США, ВСУ, Александр Зубко, искусство, выставки, Динамо, НАТО, праздники, футбол, Одесса, путешествия, автомобили, карантин, юмор, стихийные бедствия, политики, ВМС, спорт, Лига Чемпионов УЕФА, пляжи, дети, Сергей Смоленцев, Карпаты, Нацгвардия, самолеты, #Євромайдан, Россия, мир, экология, Шахтер, марш