Фото и Видео
Фоторепортажи
20.01.2021   Україна   radiosvoboda.org, unian.ua, bbc.com, Yan Dobronosov, Евгений Кравс,

Морозяне Водохреще-2021

19 січня православні і греко-католики відзначають свято Богоявлення або Хрещення Господнього. Клімат змінюється, а морози на Водохрещу – залишаються. Тим, хто в це свято хоче повністю зануритися в річку, доводиться пірнати в ополонку.
Водночас, у Православній церкві України (ПЦУ) назвали міфом твердження, що масові хрещенські купання є давньою українською традицією і що «купання у крижаній воді після водосвяття «змиває» усі гріхи.
«Занурення у води було символічною ознакою покаяння, але не заміняло і не може замінити його. Вода знаменує зовнішньо, тілесно те, що звершується внутрішньо, духовно, – але аж ніяк не навпаки», – сказав у своїй проповіді предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній.
Предстоятель Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ) митрополит Онуфрій дав практичні поради щодо «освяченої води», але сайт УПЦ нагадав, що купання на Водохреще є «суто народною традицією і Церква занурюватися у крижану воду ніколи не закликала. Йордан – це тепла річка і пророк нікого не заганяв у крижану воду».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
политики, Сергей Смоленцев, показы, спорт, политика, самолеты, технологии, ВМС, фотоподборки, оккупация, Верховная Рада, мода, беспорядки, выборы, парады, Россия, мир, природа, джаз, АТО, пляжи, заводы, люди, Китай, Киев, Порошенко, пожары, зима, Донбасс, фотоконкурсы, медицина, авиация, пандемия, фестивали, автомобили, Дмитрий Дятлов, учения, история, Нацгвардия, животные, праздники, живопись, Шахтер, Львів, пейзажи, выставки, #Євромайдан, карантин, ВСУ, солдат, коронавирус, Путин, церковь, корабли, экология, дизайн, стихийные бедствия, религия, Одесса, ДСНС, Динамо, досуг, Зеленский, столкновения, марш, тест-драйв, фотопроект, уикенд, митинги, путешествия, футбол, дети, музыка, передовая, Лига Чемпионов УЕФА, Карпаты, традиции, НАТО, ЗСУ, туризм, Александр Зубко, акции, Майдан, знаменитости, США, юмор, искусство, война, портрет, женщины, город, соревнования, культура, протесты, полиция, общество, архитектура, фотография, суд, Новый Год