НОВОСТИ ДНЯ: Тайна великого затемнения Бетельгейзе официально раскрыта  На дне озера в США нашли самолет, похожий на пропавший в 1965 году  В США подводные археологи обнаружили орудия из обсидиана возрастом 9000 лет  В Украине может быть лучший урожай за 10 лет: в Укргидрометцентре озвучили прогноз погоды  Одесский историк нашел новые документы о массовых расстрелах НКВД  Крупнейшая авиагруппа китайских ВВС пролетела мимо Тайваня  В Украину ворвется антициклон Zoe с мгновенными сильными ливнямивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
12.02.2021   Донбас, Україна   Офіс Президента України

Зеленський на Донбасі: офіційний репортаж

Президент Володимир Зеленський разом з послами західних країн – партнерів України побував на передових позиціях у зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі. Глава держави та дипломати ознайомилися з поточною ситуацією в зоні проведення ООС, умовами служби та проживання військових.
Разом з Володимиром Зеленським передову відвідали Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен, Посол Німеччини Анка Фельдгузен, Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс, тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, Посол Канади Лариса Ґаладза, Посол Швеції Тобіас Тиберг.
«Дуже важливо, щоб посли дружніх і партнерських країн бачили на власні очі, що відбувається на Донбасі та які наслідки спричинила війна. Західні дипломати повинні отримати з перших вуст правдиву інформацію про те, як Україна виконує взяті на себе зобов'язання зі встановлення режиму припинення вогню, якого не дотримується протилежна сторона», – наголосив Глава держави.
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак зауважив, що Володимир Зеленський прагне особисто донести до військових важливість режиму припинення вогню та їхньої надважливої ролі у його збереженні попри провокації з боку противника.
«Безпека безпекою, але це наші люди, і вони повинні відчувати, що Президент приходить до них. Це для них важливо, тому що вони воюють за нас, за країну. Якщо Президент говорить про те, що він за режим припинення вогню, то він сам показує своїм приїздом, що для нього це важливо, – наголосив він. Андрій Єрмак нагадав, що Глава держави вже проїхав майже 60% лінії зіткнення. - Тому, коли Президенту доповідають військові, він розуміє, про що йдеться, тому що практично всюди він був».
Єрмак відзначив важливість сигналу від послів Франції та Німеччини – країн, які беруть участь у Нормандському форматі, а також від послів Канади, Сполучених Штатів, Великої Британії, Швеції, що Україна дотримується встановленого режиму припинення вогню.
«Збереження режиму припинення вогню є найбільш принциповим. Будь-які перемовини далі неможливо вести, коли вбивають наших людей. Важливо, що вбивають спеціальні групи снайперів, які не є у постійній дислокації. Тобто це провокація, дуже гарно організована. Це професійні вбивці, які саме для цього сюди приїжджають», – наголосив керівник Офісу Президента.
Володимир Зеленський на передовій вручив цінні пам'ятні подарунки трьом військовослужбовцям.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
портрет, Дмитрий Дятлов, история, митинги, парады, самолеты, Новый Год, война, дети, корабли, фестивали, ЗСУ, Киев, передовая, Китай, женщины, зима, пандемия, столкновения, суд, учения, живопись, Верховная Рада, ВСУ, тест-драйв, Динамо, мир, досуг, Россия, знаменитости, заводы, уикенд, религия, праздники, Карпаты, протесты, автомобили, церковь, Путин, фотопроект, показы, спорт, общество, Зеленский, фотография, Порошенко, политики, туризм, медицина, ДСНС, стихийные бедствия, город, Сергей Смоленцев, коронавирус, архитектура, технологии, пляжи, выборы, Нацгвардия, музыка, Крым, природа, путешествия, Одесса, дизайн, Шахтер, полиция, экология, марш, карантин, люди, Донбасс, акции, джаз, фотоконкурсы, США, пожары, фотоподборки, юмор, авиация, пейзажи, оккупация, традиции, соревнования, АТО, выставки, футбол, Александр Зубко, животные, мода, культура, солдат, политика, Львів, НАТО, ВМС, Лига Чемпионов УЕФА, #Євромайдан, искусство, Майдан