НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку чекає потужний переломний момент: життя різко зміниться  Зима зіграла проти Росії: несподіваний фактор, який змінив перебіг боїв  Зеленський про "енергетичне перемир'я": або у РФ у тижні 4 дні, або її ставка на війну  У Путіна розкрили, хто поїде на другий раунд переговорів з Україною  Чому Путін саме зараз влаштував терор України: в ОП зробили заяву  Росія замерзає, а Кремль мовчить: як клімат оголив слабке місце путінського режиму  72 години і США вступають у війну з РФ: Україна та Захід погодили сценарій на випадок зриву перемир'явсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
12.02.2021   Донбас, Україна   Офіс Президента України

Зеленський на Донбасі: офіційний репортаж

Президент Володимир Зеленський разом з послами західних країн – партнерів України побував на передових позиціях у зоні проведення Операції об'єднаних сил на Донбасі. Глава держави та дипломати ознайомилися з поточною ситуацією в зоні проведення ООС, умовами служби та проживання військових.
Разом з Володимиром Зеленським передову відвідали Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен, Посол Німеччини Анка Фельдгузен, Посол Великої Британії Мелінда Сіммонс, тимчасова повірена у справах США в Україні Крістіна Квін, Посол Канади Лариса Ґаладза, Посол Швеції Тобіас Тиберг.
«Дуже важливо, щоб посли дружніх і партнерських країн бачили на власні очі, що відбувається на Донбасі та які наслідки спричинила війна. Західні дипломати повинні отримати з перших вуст правдиву інформацію про те, як Україна виконує взяті на себе зобов'язання зі встановлення режиму припинення вогню, якого не дотримується протилежна сторона», – наголосив Глава держави.
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак зауважив, що Володимир Зеленський прагне особисто донести до військових важливість режиму припинення вогню та їхньої надважливої ролі у його збереженні попри провокації з боку противника.
«Безпека безпекою, але це наші люди, і вони повинні відчувати, що Президент приходить до них. Це для них важливо, тому що вони воюють за нас, за країну. Якщо Президент говорить про те, що він за режим припинення вогню, то він сам показує своїм приїздом, що для нього це важливо, – наголосив він. Андрій Єрмак нагадав, що Глава держави вже проїхав майже 60% лінії зіткнення. - Тому, коли Президенту доповідають військові, він розуміє, про що йдеться, тому що практично всюди він був».
Єрмак відзначив важливість сигналу від послів Франції та Німеччини – країн, які беруть участь у Нормандському форматі, а також від послів Канади, Сполучених Штатів, Великої Британії, Швеції, що Україна дотримується встановленого режиму припинення вогню.
«Збереження режиму припинення вогню є найбільш принциповим. Будь-які перемовини далі неможливо вести, коли вбивають наших людей. Важливо, що вбивають спеціальні групи снайперів, які не є у постійній дислокації. Тобто це провокація, дуже гарно організована. Це професійні вбивці, які саме для цього сюди приїжджають», – наголосив керівник Офісу Президента.
Володимир Зеленський на передовій вручив цінні пам'ятні подарунки трьом військовослужбовцям.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
акции, Польша, ЗСУ, город, общество, Китай, уикенд, столкновения, мода, Динамо, Париж, праздники, марш, Майдан, зима, Дмитрий Дятлов, культура, митинги, пожары, сборная Украины, мир, медицина, Київ, Україна, самолеты, путешествия, политика, спорт, фотопроект, фотография, протесты, оккупация, передовая, авиация, женщины, технологии, Порошенко, юмор, Верховная Рада, НАТО, стихийные бедствия, люди, портрет, США, Карпаты, церковь, карантин, военная техника, дизайн, туризм, фестивали, корабли, природа, джаз, пандемия, выставки, живопись, Нацгвардия, суд, солдат, Сергей Смоленцев, пляжи, Бахмут, футбол, традиции, музыка, искусство, фотоподборки, пейзажи, Киевщина, Киев, обстрелы, терроризм, ВСУ, Львів, архитектура, Донбасс, Велика Британія, выборы, Александр Зубко, фотоконкурсы, автомобили, история, ДСНС, ВМС, Шахтер, соревнования, #Євромайдан, животные, война, Зеленский, коронавирус, полиция, учения, Новый Год, дети, Путин, Одесса, Россия, Війна