НОВОСТИ ДНЯ: +29° и ливни на западе — погода на 16 мая  Байден дав зрозуміти Путіну, що «тепер у місті новий шериф» – Вершбоу  Все иностранные авиакомпании прекратили полеты в Израиль  Британский патрульный корабль зашел в Черное море  Секрет древних «ворот ада» - как жрецы посылали людей на смерть  Украину прогреет до + 30° и остудит грозами  Вакцинация работников образования в Украине: кто будет составлять спискивсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
12.04.2021   Київська обл., Україна   veterdoit.com, Український контент

Де побувати в вікенд: закинута кіностудія на Київщині

Колишня кіностудія "Ніжиловичі" знаходиться в одноіменному селі Макарівської селищної громади Бучанського району Київської області. Це приблизно 70 км від столиці в бік Житомира. Її почали будувати у 2003 році на базі колишнього колгоспу.
На 20 гектарах відтворили ціле місто кінця XIX – початку XX століть з усією інфраструктурою: магазинами, майстернями, банком, житловими будинками, фонтанами. Тут є кілька вулиць з бруківкою та алеями. Окрім цього, тут є також український хутір.
У 2019 році під час роботи над фільмом "Віддана" в головному павільйоні сталася пожежа. Після цього активні зйомки на цьому місці зупинилися, а знімальна локація почала занепадати.
У Ніжиловичах знімали такі фільми як "Кріпосна", "Щедрик", "Віддана", "Зцілення коханням", "Вовчиця", "Останній яничар" та інші. Місцеві жителі Ніжиловичів часто знімалися в масовці й називають кіностудію "своїм Голівудом".
Знімальний майданчик та декорації в Ніжиловичах стали популярною локацією для фотосесій та просто подорожі вихідного дня. Якщо абстрагуватися від того, що це знімальний майданчик, виглядає все досить реалістично, як справжнє місто-привид.
Усі споруди – тимчасові декорації з фанери, тому не варто очікувати чогось цікавого всередині. Оскільки зйомки тут більше не проводяться, на території можна зустріти уламки, сміття, цвяхи, тож при огляді потрібно бути обережним.
Як знайти кіностудію: їхати по житомирській трасі до села Макарів, звідки повернути направо, через село Наливайківка проїхати в Ніжиловичі. В’їзд на студію з боку села.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
карантин, Дмитрий Дятлов, пляжи, парады, дизайн, Зеленский, Путин, соревнования, Новый Год, церковь, Россия, митинги, джаз, Львів, полиция, медицина, корабли, Динамо, Лига Чемпионов УЕФА, ВСУ, Китай, досуг, фестивали, туризм, политика, путешествия, столкновения, Верховная Рада, Александр Зубко, ВМС, религия, протесты, пейзажи, портрет, люди, животные, зима, США, юмор, Донбасс, выставки, культура, футбол, традиции, тест-драйв, Нацгвардия, фотоконкурсы, ЗСУ, пандемия, знаменитости, солдат, живопись, АТО, город, самолеты, Карпаты, Сергей Смоленцев, #Євромайдан, праздники, природа, экология, технологии, фотопроект, Майдан, история, политики, стихийные бедствия, заводы, показы, Шахтер, Одесса, спорт, суд, женщины, Киев, Порошенко, война, авиация, марш, акции, передовая, пожары, архитектура, дети, Крым, мир, уикенд, фотоподборки, автомобили, фотография, учения, искусство, выборы, мода, коронавирус, оккупация, ДСНС, НАТО, общество, музыка