НОВОСТИ ДНЯ: Шмыгаль не исключает, что цена на газ для населения может снизиться  Ученые раскрыли тайну потускнения звезды Бетельгейзе  Германия разрешила вакцинированным украинским туристам въезд с 25 июня  Подготовка офицеров по процедурам НАТО начнется уже осенью - Таран  Востоку и югу не повезет: синоптики дали жаркий прогноз на выходные  Бизнесу не нужны разрешения на использование айдентики к 30-летию Независимости - МКИП  Опубликован указ Зеленского о зарплате врачей в 20 тысячвсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
12.04.2021   Київська обл., Україна   veterdoit.com, Український контент

Де побувати в вікенд: закинута кіностудія на Київщині

Колишня кіностудія "Ніжиловичі" знаходиться в одноіменному селі Макарівської селищної громади Бучанського району Київської області. Це приблизно 70 км від столиці в бік Житомира. Її почали будувати у 2003 році на базі колишнього колгоспу.
На 20 гектарах відтворили ціле місто кінця XIX – початку XX століть з усією інфраструктурою: магазинами, майстернями, банком, житловими будинками, фонтанами. Тут є кілька вулиць з бруківкою та алеями. Окрім цього, тут є також український хутір.
У 2019 році під час роботи над фільмом "Віддана" в головному павільйоні сталася пожежа. Після цього активні зйомки на цьому місці зупинилися, а знімальна локація почала занепадати.
У Ніжиловичах знімали такі фільми як "Кріпосна", "Щедрик", "Віддана", "Зцілення коханням", "Вовчиця", "Останній яничар" та інші. Місцеві жителі Ніжиловичів часто знімалися в масовці й називають кіностудію "своїм Голівудом".
Знімальний майданчик та декорації в Ніжиловичах стали популярною локацією для фотосесій та просто подорожі вихідного дня. Якщо абстрагуватися від того, що це знімальний майданчик, виглядає все досить реалістично, як справжнє місто-привид.
Усі споруди – тимчасові декорації з фанери, тому не варто очікувати чогось цікавого всередині. Оскільки зйомки тут більше не проводяться, на території можна зустріти уламки, сміття, цвяхи, тож при огляді потрібно бути обережним.
Як знайти кіностудію: їхати по житомирській трасі до села Макарів, звідки повернути направо, через село Наливайківка проїхати в Ніжиловичі. В’їзд на студію з боку села.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
учения, столкновения, экология, соревнования, религия, женщины, Новый Год, акции, передовая, Одесса, туризм, Донбасс, пейзажи, живопись, заводы, спорт, церковь, самолеты, Крым, суд, Верховная Рада, политика, оккупация, мир, карантин, США, пандемия, Александр Зубко, пляжи, архитектура, протесты, фотопроект, солдат, война, выборы, автомобили, Киев, выставки, Дмитрий Дятлов, уикенд, фестивали, Шахтер, тест-драйв, ВСУ, общество, политики, показы, знаменитости, дизайн, фотоподборки, дети, НАТО, Карпаты, Путин, Майдан, коронавирус, Китай, история, праздники, футбол, Порошенко, #Євромайдан, досуг, мода, животные, корабли, медицина, люди, Динамо, традиции, пожары, зима, Сергей Смоленцев, юмор, фотоконкурсы, ДСНС, Лига Чемпионов УЕФА, путешествия, Россия, Нацгвардия, АТО, стихийные бедствия, культура, город, природа, митинги, музыка, джаз, технологии, ЗСУ, марш, фотография, Зеленский, полиция, искусство, парады, авиация, ВМС, портрет, Львів