НОВОСТИ ДНЯ: В Украину несется новый циклон: где завтра ждать дождей и ветра  Украина планирует запустить в космос семь спутников в течение пяти лет  Найближчим часом провакцинують осіб, що записалися в чергу - Шмигаль  Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Ізраїль назвав умову припинення ударів у відповідь  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережьявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
12.04.2021   Київська обл., Україна   veterdoit.com, Український контент

Де побувати в вікенд: закинута кіностудія на Київщині

Колишня кіностудія "Ніжиловичі" знаходиться в одноіменному селі Макарівської селищної громади Бучанського району Київської області. Це приблизно 70 км від столиці в бік Житомира. Її почали будувати у 2003 році на базі колишнього колгоспу.
На 20 гектарах відтворили ціле місто кінця XIX – початку XX століть з усією інфраструктурою: магазинами, майстернями, банком, житловими будинками, фонтанами. Тут є кілька вулиць з бруківкою та алеями. Окрім цього, тут є також український хутір.
У 2019 році під час роботи над фільмом "Віддана" в головному павільйоні сталася пожежа. Після цього активні зйомки на цьому місці зупинилися, а знімальна локація почала занепадати.
У Ніжиловичах знімали такі фільми як "Кріпосна", "Щедрик", "Віддана", "Зцілення коханням", "Вовчиця", "Останній яничар" та інші. Місцеві жителі Ніжиловичів часто знімалися в масовці й називають кіностудію "своїм Голівудом".
Знімальний майданчик та декорації в Ніжиловичах стали популярною локацією для фотосесій та просто подорожі вихідного дня. Якщо абстрагуватися від того, що це знімальний майданчик, виглядає все досить реалістично, як справжнє місто-привид.
Усі споруди – тимчасові декорації з фанери, тому не варто очікувати чогось цікавого всередині. Оскільки зйомки тут більше не проводяться, на території можна зустріти уламки, сміття, цвяхи, тож при огляді потрібно бути обережним.
Як знайти кіностудію: їхати по житомирській трасі до села Макарів, звідки повернути направо, через село Наливайківка проїхати в Ніжиловичі. В’їзд на студію з боку села.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
досуг, туризм, ВМС, Дмитрий Дятлов, люди, пляжи, передовая, Путин, традиции, Сергей Смоленцев, тест-драйв, архитектура, Киев, столкновения, Динамо, заводы, война, Донбасс, оккупация, Лига Чемпионов УЕФА, город, парады, спорт, полиция, Россия, коронавирус, общество, солдат, акции, медицина, музыка, Шахтер, показы, марш, выставки, Новый Год, история, праздники, уикенд, Одесса, искусство, политики, животные, женщины, автомобили, технологии, фотоподборки, Львів, футбол, выборы, пожары, пейзажи, корабли, джаз, митинги, Майдан, ВСУ, мир, фотопроект, фотография, знаменитости, учения, Карпаты, ЗСУ, карантин, церковь, политика, путешествия, фотоконкурсы, соревнования, АТО, самолеты, авиация, Зеленский, протесты, Порошенко, дети, пандемия, Нацгвардия, юмор, фестивали, живопись, Китай, портрет, культура, США, суд, экология, Верховная Рада, Крым, дизайн, Александр Зубко, зима, #Євромайдан, ДСНС, стихийные бедствия, природа, НАТО, мода, религия