НОВОСТИ ДНЯ: Украина лидирует в выполнении задач для вступления в НАТО, - Таран  Погода в Украине: синоптик рассказала, где в ближайшие дни похолодает, а какие регионы накроет циклон  Ракетный корабль России заметили возле украинского побережья  Количество сделок на «вторичке» недвижимости Киева выросло на 10-12%  Появился свежий рейтинг партий: за кого украинцы проголосовали бы на парламентских выборах  Космический зонд NASA возвращается на Землю с образцами астероида Бенну  Вместе с жарой в Украину идут дожди и грозывсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
21.04.2021   Київ, Україна   Радіо Свобода

«Україна буде чинити опір» – фоторепортаж із навчання територіальної оборони

Фоторепортаж з навчання 130-го батальйону територіальної оборони Солом’янського району столиці. Оскільки офіційних вишколів бракує, деякі підрозділи за власною ініціативою проводять додаткові навчання. Тренування 130-го батальйону допомагає організовувати ГО «Територіальна оборона столиці». Серед інструкторів – колишні військові з цієї громадської організації. Не всі підрозділи тренуються так само інтенсивно – регулярність та ефективність вишколів залежать від мотивації бійців та командирів.
На восьмому році нинішньої війни досі не ухвалений закон про тероборону. Наразі основу військ територіальної оборони Сухопутних військ ЗСУ складають 25 бригад – це 580 кадрових військовослужбовців, 8000 резервістів-контрактників і кілька десятків тисяч військовозобов'язаних, яких при необхідності призиватимуть за мобілізацією.
Росія останніми тижнями активно нарощує військову присутність біля українських кордонів і в окупованому Криму. За даними розслідувачів, вже стягнула 80 тисяч військових до східного кордону з Україною та у Криму. Зокрема, розслідувачам вдалося зафіксувати великий табір російських військових у Воронезькій області, за 250 кілометрів від кордону з Україною. У Кремлі заявили, що пересування російської армії територією Росії не повинне викликати занепокоєння інших країн, зокрема України.

Бойовий прапор 130-го батальйону територіальної оборони, який розробив волонтер і резервіст батальйону

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
пляжи, досуг, карантин, заводы, Новый Год, медицина, фотография, Крым, пейзажи, пандемия, Зеленский, выставки, мир, акции, животные, дети, Порошенко, самолеты, Сергей Смоленцев, природа, Динамо, искусство, тест-драйв, митинги, фотоконкурсы, ЗСУ, туризм, традиции, путешествия, фестивали, война, история, автомобили, культура, зима, портрет, фотоподборки, Карпаты, пожары, выборы, политики, авиация, передовая, столкновения, знаменитости, мода, Александр Зубко, Путин, город, оккупация, общество, Нацгвардия, уикенд, Шахтер, экология, религия, соревнования, ВСУ, Киев, солдат, суд, ДСНС, полиция, Майдан, дизайн, Китай, протесты, коронавирус, Донбасс, корабли, Одесса, Верховная Рада, ВМС, Россия, церковь, спорт, Лига Чемпионов УЕФА, стихийные бедствия, АТО, женщины, живопись, люди, #Євромайдан, США, Дмитрий Дятлов, праздники, футбол, марш, юмор, архитектура, парады, джаз, политика, НАТО, музыка, технологии, Львів, учения, фотопроект, показы