НОВИНИ ДНЯ: Майже 90% компаній планують підвищити зарплати: на скільки вони зростуть у 2025 році  "Загарбати цілком й остаточно": політичний експерт назвав сценарій, який Путін підготував для України  Що робити, щоб буряк швидше зварився: 25 хвилин на будь-який розмір плоду — і каструля буде чистою  Церковний календар на грудень 2024 року: коли до дітлахів прийде святий Миколай і дата Різдва  На вихідних погода в Україні зміниться, - прогноз  Удари західними ракетами і системами по РФ змінять характер війни, - ISW  Рецепт сирної запіканки з манкоювсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
26.04.2021   США   Reuters, BBC, Getty Images, AP

Оскар 2021

У Лос-Анджелесі в 93-й раз роздали Оскари - найпрестижнішу нагороду у світі кіно. Фільм "Земля кочівників" став найкращим, а його режисерка Хлоя Чжао отримала статуетку за найкращу режисуру.
Вона стала першою жінкою - представницею расових меншин США, хто отримав "Оскара" у цій категорії, і лише другою жінкою-володаркою "Оскара" як найкраща режисерка. Першою була Кетрін Бігелоу, яка отримала у 2009 році нагороду за фільм "Повелитель бурі".
Церемонію провели у незвичному місці - на залізничній станції, гостей було менше, ніж зазвичай, і скасували всі вечірки, які традиційно влаштовують в оскарівську ніч.
"Земля кочівників" розповідає історію вдови, яка вирішила жити у фургоні, подорожуючи по Америці. Акторка, яка зіграла головну героїню стрічки Френсіс Макдорманд, отримала "Оскара" за найкращу жіночу роль. "Земля кочівників" зібрала головні нагороди і стала тріумфатором "Оскару"-2021.
"Оскара" за найкращу чоловічу роль отримав 83-річний Ентоні Хопкінс, який зіграв чоловіка, який страждає на деменцію у фільмі "Батько". Сер Ентоні Хопкінс став найстаршим актором в історії, який отримав "Оскара" за головну роль. Кінокритики очікували, що "Оскар" в цій номінації можуть посмертно присудити Чедвіку Боузману, який помер минулого літа від раку (за роль у фільмі "Ма Рейні: Мати блюзу"). Пан Хопкінс не був на церемонії, нагороду від його імені отримав актор Хоакін Фенікс.
Церемонію вручення "Оскарів", яка мала пройти 28 лютого, перенесли на 25 квітня через пандемію. Вона стала першою з початку пандемії церемонією вручення кінонагород, що проходить в очному, а не віртуальному режимі. Найпрестижнішу кінопремію світу вручили не в кінотеатрі Dolby, як це було раніше, а в будівлі залізничного вокзалу Лос-Анджелеса Union Station.
Не всі номінанти змогли приїхати до США особисто - для тих, хто не зміг, організували кілька майданчиків в Європі - в Парижі і Лондоні. Простір для гостей розділили на кілька зон, щоб легше дотримуватися соціальної дистанції.
Організатори постаралися зробити все, щоб церемонія була безпечною для всіх учасників - список гостей обмежили, всі присутні були у масках. Знімати їх дозволили тільки номінантам для виголошення промови, ведучим і зіркам, які вручали нагороди.
Найкращий актор другого плану - темношкірий британець Деніел Калуя - змусив хвилюватися свою маму, коли сказав зі сцени вступне слово, яке звучало так: "Моя мама зустріла тата, вони зайнялися сексом, це приголомшливо". Уже зійшовши зі сцени, він сказав журналістам: "Мабуть, я поки не буду відповідати на дзвінки мами. Але вона класна! І у неї є почуття гумору". Він також додав, що "абсолютно очевидно, що всі наші батьки займалися сексом".
73-річна Юн Е-джон - перша корейська актриса, що отримала "Оскара". Щойно вийшовши на сцену, вона стала зіркою не тільки кіно, але і інтернету. Премію актрисі вручав Бред Пітт, і вона почала свою промову зі слів: "Містер Бред Пітт, приємно познайомитися з вами. Нарешті!".

Найкращий актор другого плану Деніел Калуя

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
экология, пейзажи, учения, акции, Київ, Польша, культура, Війна, #Євромайдан, история, юмор, политика, Одесса, Динамо, портрет, Россия, природа, война, спорт, путешествия, пляжи, митинги, автомобили, Нацгвардия, Зеленский, соревнования, музыка, полиция, ВСУ, суд, Порошенко, передовая, животные, зима, медицина, выставки, марш, ВМС, Карпаты, солдат, Верховная Рада, уикенд, Париж, Дмитрий Дятлов, праздники, Майдан, дизайн, Бахмут, карантин, выборы, футбол, стихийные бедствия, корабли, общество, Александр Зубко, Україна, Сергей Смоленцев, Крым, столкновения, коронавирус, фотография, Киевщина, фотопроект, терроризм, фотоподборки, фестивали, Китай, Львів, технологии, фотоконкурсы, оккупация, живопись, искусство, пандемия, сборная Украины, Шахтер, женщины, традиции, протесты, Донбасс, пожары, Путин, ЗСУ, военная техника, Новый Год, город, архитектура, самолеты, США, обстрелы, Киев, мир, НАТО, мода, дети, туризм, авиация, люди, ДСНС, церковь