НОВОСТИ ДНЯ: Ватикан впервые раскрыл количество собственного имущества в мире  Ученые нашли место на Земле, где нет ни одного живого организма  Детектор гравитационных волн на Луне может открыть новую физику   В ОАЭ при раскопках нашли монеты Александра Македонского  Черные дыры превращают Вселенную в зал кривых зеркал   Ночью стало светло как днем: в Норвегии рухнул огромный метеорит  Литве не хватает колючей проволоки для забора с Беларусью - поможет Эстониявсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
16.06.2021   Швейцарія   Радіо Свобода, Reuters, BBC,

На нейтральній території: зустріч Байдена і Путіна у Женеві

Президенти США та Росії Джо Байден та Володимир Путін розпочали зустріч у Женеві. Саміт проходить на віллі Ла Гранж - там само, де у 1985 році зустрічалися Михайло Горбачов і Рональд Рейган.
На сходах вілли президент Швейцарії Гі Пармелон привітав обох президентів. Байден та Путін потисли руки та увійшли до приміщення. Зустріч розпочалася вчасно о 14.30 за Києвом. Путін, який має звичку запізнюватись на офіційні заходи, прибув незвично вчасно.
"Завжди краще зустрічатися особисто", - сказав російському колезі на початку зустрічі Байден, повідомляють журналісти з місця події. Натомість Путін висловив сподівання, що зустріч буде "продуктивною".
Як очікується, головними темами зустрічі стануть контроль над озброєнням, боротьбу з кіберзлочинністю, інформаційну безпеку та зміни клімату.
Окремо адміністрація Байдена наголосила, що темами розмови стане також військове втручання Росії в Україні, переслідування Олексія Навального та діяльність російських хакерів у США.
Президенти говоритимуть у форматі тет-а-тет та в розширеному форматі. За підсумками перемовин близько 19.00 за Києвом президенти вийдуть до преси, але не разом, а кожен окремо.

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
люди, праздники, авиация, парады, коронавирус, Львів, Карпаты, показы, заводы, зима, Киев, самолеты, церковь, выборы, город, фотоподборки, тест-драйв, путешествия, Дмитрий Дятлов, Новый Год, фотопроект, ЗСУ, Россия, животные, ВСУ, митинги, солдат, Сергей Смоленцев, Нацгвардия, дизайн, акции, ВМС, искусство, Лига Чемпионов УЕФА, мода, технологии, карантин, автомобили, НАТО, фотоконкурсы, традиции, АТО, архитектура, дети, сборная Украины, полиция, соревнования, корабли, юмор, Одесса, политика, марш, уикенд, медицина, туризм, Крым, культура, футбол, пандемия, Верховная Рада, столкновения, Динамо, Китай, Донбасс, Путин, пейзажи, музыка, досуг, женщины, джаз, знаменитости, США, протесты, живопись, Зеленский, #Євромайдан, Шахтер, пожары, оккупация, природа, учения, фотография, фестивали, передовая, экология, война, история, общество, Порошенко, стихийные бедствия, пляжи, Александр Зубко, портрет, выставки, Майдан, политики, суд, ДСНС, спорт, мир