НОВИНИ ДНЯ: Їм нарешті почне щастити: 4 знаки зодіаку, які спіймають удачу за хвіст 27 червня  У Кремлі вибухнули новою істерикою: Захарова заявила про "анексію" Молдови  “До цього треба готуватись”: Буданов відверто відповів, чого очікувати після закінчення війни з РФ  У Криму та Севастополі окупанти ввели режим надзвичайної ситуації  Комарі більше не кусатимуть: які рослини посадити в саду, щоб відлякати комах  Шість шкідників, які можуть залишити вас без врожаю помідорів: як їх вчасно зупинити  Літня спека чи грози: синоптики дали прогноз на 25 червня для Києва та всієї Українивсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
13.10.2021   Київ, Україна   bigkyiv.com.ua

Салон краси і ятки з овочами у переповнених вагонах столичного метро: що це було?

Киян сьогодні ошелешили "нововведення" у підземці: у вагонах з’явились ятки з продуктами, технікою та одягом і навіть перукарня і салон краси, схожі на ті, що зазвичай "туляться" у людних місцях, перешкоджаючи руху. Приголомшливі фото з вагонів одразу розлетілись соцмережами.
На щастя, це був всього лише перформанс. Як розповіла у Facebook заступниця керівника Київського метрополітену Наталка Макогон, таким чином киянам показали, у що може перетворитися метро, якщо мешканці міста будуть підтримувати нелегальну торгівлю своїми гривнями.
"Концентрат всього, що ми бачимо щодня, паралельно слухаючи заклики не жертвувати кошти невідомим особам та не купувати товари у невстановлених місцях та дотримуватися правил. Переконана, що музика має бути у концерт-холах, торгівля – у торгових центрах або фермерських крафтових рядах, та й всі інші послуги у салонах, магазинах і точно не в метро!" – зауважила представниця підземки.
Вона подякувала Управлінню поліції в метрополітені за щоденну роботу, бо, за її словами, на кожного нелегального торгівця в підземці, як тільки підходить поліцейський з’являється три захисники, які розповідають про "скрутні часи і політичну ситуацію".
"Але знаю, що де не купують, туди не приходять продавати. І наша гривня – найефективніший спосіб вирішення ситуації!" – додала Наталка Макогон.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
фотопроект, пейзажи, США, НАТО, Велика Британія, футбол, живопись, зима, праздники, фотография, Польша, Верховная Рада, пандемия, передовая, мир, солдат, пожары, столкновения, полиция, Росія, ЗСУ, учения, пляжи, Київ, Україна, история, политика, Париж, марш, музыка, война, Війна, Бахмут, дизайн, выборы, город, Киев, #Євромайдан, Майдан, митинги, дети, акции, Александр Зубко, Россия, Порошенко, выставки, туризм, Сергей Смоленцев, спорт, Нацгвардия, Шахтер, корабли, Донбасс, уикенд, карантин, юмор, искусство, животные, общество, Новый Год, обстрелы, технологии, Одесса, путешествия, суд, сборная Украины, автомобили, Львів, Китай, мода, протесты, Дмитрий Дятлов, церковь, коронавирус, медицина, Динамо, Путин, соревнования, фотоконкурсы, ВМС, ДСНС, женщины, Киевщина, фотоподборки, люди, стихийные бедствия, военная техника, оккупация, самолеты, природа, Зеленский, ВСУ, джаз, архитектура, фестивали, терроризм, традиции, портрет, авиация, культура