НОВОСТИ ДНЯ: В Україні 27 березня дощитиме на сході і заході, вдень - до +17°  "Це - великий могильник": експерт про окопи росіян у Криму та наступ ЗСУ  Уряд готує реформування військово-лікарських комісій: що збираються змінити  Генерал-лейтенант ЗСУ пояснив, чому росіяни переорієнтувалися з Бахмута на Авдіївку і чи вдасться їм взяти місто  До України повертається похолодання: коли чекати на зміну погоди  В Україні завтра дощитиме на сході і заході, вдень - до +17°  Для Києва запроваджуються нові комендантські правилавсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
30.10.2021   Хмельницька область, Кам'янець   Павло Ковальов

Чарівне Південне Поділля

Південь Хмельницької області є достатньо популярним місцем туристичних мандрівок. Тут знаходиться одне з найцікавіших історичних міст країни – Кам’янець-Подільський з його неповторним рельєфом. З нього можна відправитися у бік Дністра, на чудові береги Бакоти – затопленої водосховищем долини, яка продовжує зберігати свою чарівність, ставши при цьому ще таємничою. Недалеко від Бакоти знаходяться інші пам’ятки природи – геологічно-палеонтологічний заказник в Китайгороді (це село колись було повноцінним містечком) та говіркий та прохолодний водоспад Бурбун.

Не менш цікавою є природа навколо садиби Отроків епатажного магната кінця ХVIII-го та початку ХІХ ст. графа І. Сцибор-Мархоцького. Граф розпланував околичні місця як величезний парк, від його ж помістя залишився господарський двір, обладнаний в стилі замку. Зараз там можна зупинитися та відпочити. Але безумовною «родзинкою» цієї частини Поділля є садиба іншого графа – В. Орловського, що зветься Маліївці. З вересня цього року вона, побувши сто років санаторієм, стала музеєм. Тут  частково збереглися інтер’єри, а центральна зала відреставрована декілька років тому. Недалеко знаходиться напрочуд мальовничий водоспад.

Село Сутківці відомо унікальною Покровською церквою, перебудованою в 1470-х роках з оборонної вежі - цей храм є одним з двох такого типу в Європі! Друга, більш поруйнована, знаходиться у французькому містечку Етамп.

В с. Стара Ушиця господарство «Перлини Бакоти», що спеціалізується на вирощуванні лікарняних трав, стане приємним бонусом для бажаючих попити й придбати чаї та настоянки, зроблені на основі цих трав.

Приємної вам подорожі тими краями!

Кам'янець. Від на каньон річки Смотрич від входу до центрального парку. Фото - О. Скорик

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
сборная Украины, Донбасс, акции, учения, путешествия, выставки, ВМС, автомобили, церковь, спорт, экология, Новый Год, природа, Майдан, искусство, визиты, животные, НАТО, тест-драйв, #Євромайдан, праздники, полиция, фотоконкурсы, архитектура, история, политика, протесты, солдат, марш, футбол, Рождество, коронавирус, Китай, люди, ЗСУ, война, пожары, Нацгвардия, самолеты, терроризм, Киев, Зеленский, пейзажи, корабли, ДСНС, музыка, туризм, Карпаты, Россия, Дмитрий Дятлов, военная техника, традиции, зима, общество, обстрелы, оккупация, дети, карантин, живопись, Верховная Рада, фотография, Порошенко, парады, медицина, фестивали, дизайн, ВСУ, уикенд, Одесса, портрет, Львів, США, пляжи, Путин, авиация, передовая, Сергей Смоленцев, юмор, город, стихийные бедствия, показы, митинги, суд, технологии, Крым, соревнования, фотопроект, Киевщина, фотоподборки, пандемия, мир, Александр Зубко, Динамо, выборы, Шахтер, мода, женщины, культура, столкновения, Польша