НОВИНИ ДНЯ: Морози до -20 та сніговий накат: як довго протримається така погода в Україні  Старий Новий рік 2026: як зустріти свято, щоб рік прожити щасливо і багато  Трамп: у Зеленського немає карт, є лише я  США мають більше "ядерки" і краще озброєння, ніж Росія, - Трамп  Двійники Путіна: у МІ6 пояснили, як відрізнити "фальшивого" кремлівського диктатора від справжнього  До України йде лютий мороз до -24: прогноз погоди на 12 січня  Зеленський та Буданов спланували роботу Офісу президента: чим займатимутьсявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
30.10.2021   Хмельницька область, Кам'янець   Павло Ковальов

Чарівне Південне Поділля

Південь Хмельницької області є достатньо популярним місцем туристичних мандрівок. Тут знаходиться одне з найцікавіших історичних міст країни – Кам’янець-Подільський з його неповторним рельєфом. З нього можна відправитися у бік Дністра, на чудові береги Бакоти – затопленої водосховищем долини, яка продовжує зберігати свою чарівність, ставши при цьому ще таємничою. Недалеко від Бакоти знаходяться інші пам’ятки природи – геологічно-палеонтологічний заказник в Китайгороді (це село колись було повноцінним містечком) та говіркий та прохолодний водоспад Бурбун.

Не менш цікавою є природа навколо садиби Отроків епатажного магната кінця ХVIII-го та початку ХІХ ст. графа І. Сцибор-Мархоцького. Граф розпланував околичні місця як величезний парк, від його ж помістя залишився господарський двір, обладнаний в стилі замку. Зараз там можна зупинитися та відпочити. Але безумовною «родзинкою» цієї частини Поділля є садиба іншого графа – В. Орловського, що зветься Маліївці. З вересня цього року вона, побувши сто років санаторієм, стала музеєм. Тут  частково збереглися інтер’єри, а центральна зала відреставрована декілька років тому. Недалеко знаходиться напрочуд мальовничий водоспад.

Село Сутківці відомо унікальною Покровською церквою, перебудованою в 1470-х роках з оборонної вежі - цей храм є одним з двох такого типу в Європі! Друга, більш поруйнована, знаходиться у французькому містечку Етамп.

В с. Стара Ушиця господарство «Перлини Бакоти», що спеціалізується на вирощуванні лікарняних трав, стане приємним бонусом для бажаючих попити й придбати чаї та настоянки, зроблені на основі цих трав.

Приємної вам подорожі тими краями!

Чарівність вулиць старого Кам'янця. Фото - О. Скорик

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
музыка, Шахтер, мир, Майдан, митинги, визиты, передовая, женщины, солдат, футбол, традиции, город, Киевщина, полиция, Зеленский, коронавирус, Одесса, политика, дети, Киев, юмор, животные, ВМС, корабли, Донбасс, церковь, праздники, Китай, Динамо, природа, общество, ВСУ, акции, Сергей Смоленцев, автомобили, мода, пандемия, история, Верховная Рада, Россия, протесты, фотоподборки, Війна, путешествия, карантин, США, Путин, Порошенко, культура, Україна, оккупация, спорт, терроризм, Карпаты, учения, фотопроект, выставки, дизайн, туризм, Польша, обстрелы, стихийные бедствия, люди, Київ, суд, фотоконкурсы, пляжи, выборы, Александр Зубко, пожары, самолеты, технологии, фестивали, авиация, военная техника, НАТО, соревнования, Новый Год, портрет, медицина, ДСНС, война, сборная Украины, живопись, Париж, зима, искусство, Нацгвардия, ЗСУ, пейзажи, Бахмут, Львів, #Євромайдан, архитектура, фотография, марш, Дмитрий Дятлов, джаз, столкновения, уикенд