НОВИНИ ДНЯ: Люди, які народилися у ці три місяці, дуже яскраво відчувають підтримку предків  Дарницька ТЕЦ зупинилася після масованої атаки РФ: яка ситуація у Києві  Гороскоп на 4 лютого за картами Таро: Рибам - романтика, Козерогам - успіх  Чи наблизилася Україна до завершення війни: Сибіга оцінив перспективи  Гороскоп на 4 лютого: Дівам - приховані можливості, Скорпіонам - удача  Не вмикайте цей режим прання: машинка "з’їдає" більше електроенергії, ніж ви думаєте  Антициклон відступає: де чекати на сніг, а де — на потепліннявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
22.02.2022   Київ, Україна   УНІАН, Великий Київ

«Океан Ельзи»: спонтанний концерт на мосту в центрі Києва

Популярний український рок-гурт "Океан Ельзи" провів спонтанний концерт просто неба в Києві. Про виступ оголосили в обід 22 лютого. Цей концерт – реакція групи на ескалацію конфлікту на Донбасі. Таким чином гурт вирішив показати, що українці "сильні і єдині".
Перед початком виступу лідер гурту Святослав Вакарчук розповів, що спочатку планував просто зняти мотиваційний ролик для соцмереж, але потім вирішив провести міні-концерт на гітарах.
"Сьогодні о 15:00, якщо ти в Києві, просто приходить на Пішохідно-Велосипедний міст. Океан Ельзи заспіває кілька пісень, просто разом з нами всіма", - написали музиканти в своєму Telegram-каналі. - "Ми тут. Ми разом. Ми сильні та об'єднані".
Виступ відбувся на Пішохідно-велосипедному мосту за кілька годин після анонсу. Тривав близько пів години.
Фронтмен гурту Святослав Вакарчук вийшов до публіки у футболці з Тризубом. Вакарчук виступив разом із Денисом Дудко і Мілошем Єлічем. "Океани" виконали хіти, в тому числі "Майже весна", "Човен", "Еверест", "Пісня солов’я". На прохання українців Вакарчук виконав пісню "Все буде добре", наголосивши, що не планував її співати - проте вона дуже відповідає настрою. Глядачі також просили виконати на біс "Без бою", але музиканти це прохання проігнорували.  
Під час виступу Вакарчук показав гітару з підписами військових. Закликав підтримувати ЗСУ та не втрачати надії.
"Ми сильна країна. Ми переможемо", - сказав Вакарчук.
Після невеличкого концерту Вакарчук відповів на кілька питань журналістів і фотографувався з фанатами.
Зазначимо, що "Океан Ельзи" вже чотири роки не давав концерти на великих стадіонах і шість років не випускав нових альбомів. Але фронтмен гурту Святослав Вакарчук у 2021 році випустив сольний альбом "Оранжерея", який присвятив своєму батькові. У листопаді 2021 року гурт повідомив про початок роботи над новим альбомом та анонсував світовий тур на його підтримку, який має початись на київському НСК "Олімпійський" 25 червня 2022 року.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
природа, Верховная Рада, выборы, джаз, Новый Год, Зеленский, акции, дети, Порошенко, война, обстрелы, ВМС, спорт, животные, общество, автомобили, музыка, военная техника, коронавирус, церковь, история, Сергей Смоленцев, Париж, полиция, фотопроект, фотоконкурсы, НАТО, Львів, футбол, выставки, Дмитрий Дятлов, учения, Війна, искусство, Александр Зубко, живопись, пандемия, Крым, культура, фотоподборки, дизайн, фестивали, Карпаты, Україна, зима, митинги, Польша, карантин, политика, пляжи, оккупация, Бахмут, корабли, уикенд, терроризм, Россия, Шахтер, медицина, США, Нацгвардия, Одесса, праздники, мир, передовая, ДСНС, ЗСУ, самолеты, марш, путешествия, женщины, город, фотография, солдат, Донбасс, Путин, люди, столкновения, Киев, протесты, суд, Китай, архитектура, Майдан, Київ, пейзажи, ВСУ, технологии, авиация, Киевщина, туризм, традиции, #Євромайдан, мода, стихийные бедствия, портрет, Динамо, соревнования, юмор, пожары, сборная Украины