НОВИНИ ДНЯ: Повня у Терезах 2 квітня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Нові категорії бізнесу отримали статус критичних і право на бронювання: перелік  Гороскоп на 18 березня за картами Таро: Козерогам - складні рішення, Левам - енергія  1000 дронів на добу: Зеленський попередив про нову стратегію РФ та назвав ціну збиття цілей  Космічний перезапуск: для яких знаків зодіаку Молодик 18 березня стане доленосним  "Ми не боїмося". Зеленський відповів на погрози з боку Ірану  З 18 березня 2026 року одразу у трьох знаків Зодіаку починається період виходу з фінансових труднощіввсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
09.03.2022   Київ, Україна   Вечірній Київ
14145 Метки:  война, метро, Киев.

Київ воєнний: як столична підземка стала домом для киян

Віктор Брагінський — начальник КП «Київський метрополітен» розповів про роботу станцій у воєнний час.
«Метрополітен продовжує свою роботу як транспорт і як укриття. На станціях є вода та санвузли. Ми забезпечили постачання необхідних товарів для людей. Частина пасажирів має свої домівки, але повертається у метрополітен як укриття. На жаль, у частини людей немає можливості повернутися додому», — розповів Віктор Брагінський.
Також працівники підземки та волонтери на безоплатній основі забезпечують мешканців всім необхідним.
За останніми даними в київському метрополітені укривається 15 тис. осіб. Технічна можливість метрополітену — 100 тис.
«Щодня ми публікуємо графік руху поїздів. Якщо потрібно їхати, маєте ознайомитися з ним. Найголовніше — хочу подякувати працівникам метрополітену, які щодня самовіддано працюють та забезпечують роботу київського метрополітену і всіх волонтерів».
Пасажир Олександр на станції «Дорогожичі» розповідає: «Наша родина перебуває у метрополітені з кінця лютого. Волонтери приносять гарячу їжу щодня. З нами чотирирічна Аліна, саме через її безпеку вирішили спуститися сюди. У денний час, по можливості, виходимо на вулицю, повертаємося до домівки, вночі знов спускаємося в укриття».
В метрополітені стали найкращими подругами Валентина, Орина та Людмила. Пані Орині понад 80 років, говорить трьома мовами — українською, німецькою та англійською.У Києві Орина одна — діти за кордоном, у США. Пані Орина дякувала волонтерам, які щодня турбуються про літніх людей: «Волонтери дуже ввічливі, приносять нам їжу тричі на день. В ці важкі часи ми, літні люди, не залишаються на самоті з труднощами воєнного часу».

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
Порошенко, дети, карантин, корабли, Бахмут, оккупация, общество, Киевщина, обстрелы, фестивали, природа, выставки, фотопроект, город, пандемия, путешествия, Сергей Смоленцев, сборная Украины, митинги, соревнования, пожары, ДСНС, Майдан, джаз, коронавирус, Одесса, Дмитрий Дятлов, Київ, авиация, культура, фотоконкурсы, столкновения, юмор, НАТО, зима, дизайн, технологии, экология, уикенд, США, люди, автомобили, пейзажи, учения, терроризм, Крым, военная техника, самолеты, Львів, Китай, праздники, Зеленский, спорт, протесты, стихийные бедствия, Россия, Шахтер, мир, суд, музыка, мода, солдат, Нацгвардия, медицина, Александр Зубко, живопись, марш, ВМС, Верховная Рада, портрет, Війна, фотоподборки, полиция, фотография, Париж, акции, Путин, история, пляжи, выборы, Динамо, Україна, церковь, животные, туризм, искусство, Новый Год, Польша, война, Киев, женщины, архитектура, политика, ЗСУ, #Євромайдан, традиции, футбол, передовая, ВСУ, Донбасс