НОВИНИ ДНЯ: Гроші самі йдуть у руки: 3 знаки зодіаку, яких чекає великий фінансовий успіх після 9 грудня  Трамп зробив заяву про необхідність виборів президента в Україні  В Росії розбився військовий транспортний літак Ан-22 "Антей"  Коли Путін погодиться на перемир’я: Годжес назвав умови  Путін поєднав два наративи, щоб змусити Україну і Захід до поступок — ISW  Купівля та оренда квартир в Україні значно подорожчає: у яких містах ціни підскочать найбільше  У США назвали умову відмови Трампа від участі у завершенні війни в Українівсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
18.04.2022   Польща   Євген Кравс

«Лехія» (Гданськ) – «Шахтар» (Донецьк)

«Шахтар» у межах Shakhtar Global Tour for Peace провів благодійний матч із «Лехією» у Гданську. Перед початком зустрічі пролунав Гімн України, на трибунах було багато українських прапорів і плакатів на підтримку нашої країни. Футболісти обох команд вийшли на поле з написами STOP WAR, а на футболках гравців «Шахтаря», як і в першому поєдинку, замість прізвищ були написані назви українських міст-героїв, які постраждали від бойових дій. Матч розпочався з хвилини мовчання на згадку про жертв війни в Україні.
Зауважимо, що в стартовому складі «гірників» був вихованець клубу Ярослав Ракицький, який долучився до команди для участі в благодійних іграх, а керував діями підопічних Роберто Де Дзербі, який повернувся на тренерську лаву.
Поєдинок стартував у високому темпі, і вже на 7-й хвилині донеччанам вдалося відкрити рахунок: Михайло Мудрик на швидкості увірвався до штрафного майданчика, був збитий суперником і заробив пенальті, який сам же реалізував – 0:1. Господарі швидко зрівняли: Діабате розібрався із захисниками і закрутив м'яч під дальню штангу. Від другого м'яча «Шахтар» урятував Анатолій Трубін, відбивши два небезпечні удари Дурмюса. «Оранжево-чорні» відповіли на це своїм моментом, проте голкіпер потягнув удар Топалова у верхній кут. «Гірники» виглядали активніше, багато володіли м'ячем та накривали опонента високим пресингом, проте відзначитись не вдалося. А перед самою перервою ще один сейв здійснив Трубін, відбивши постріл здалеку.
Другий тайм розпочався вже з атак «Лехії» – українська оборона з Андрієм Пятовим, який вийшов після перерви, діяла безпомилково. А самі донеччани почекали свого шансу і на 58-й хвилині знову вийшли вперед: Михайло Мудрик обігрався в штрафному майданчику з Дмитром Мишньовим, вискочив віч-на-віч і ударом у дальній кут оформив дубль – 1:2. На якийсь час контроль над грою повернувся до «оранжево-чорних», а Роберто Де Дзербі освіжив центр поля замінами, випустивши Дмитра Криськіва та Максима Чеха. Поляки при цьому провели пару небезпечних атак, створюючи загрозу воротам Пятова спочатку після кутового, а потім і далеким ударом Калузинський – обидва рази м'яч пройшов над поперечиною. Гості відповіли моментом Борячука після фірмового лонгболу від Ракицького, проте форвард втратив нагоду для удару. У фінальному відтинку зустрічі тренерський штаб «Шахтаря» надав шанс проявити себе молодим гравцям: на поле вийшли Дмитро Капінус, Данило Удод, Кирило Сігеєв, Денис Шостак та Мар'ян Фарина. З передачі останнього міг відзначитись Криськів, та на його удар впритул зреагував голкіпер господарів. А вже в компенсований час поляки зуміли зрівняти рахунок: Оконевський вдало зіграв на добиванні.
На останній хвилині відбулася знакова заміна. Замість Михайла Мудрика на поле вийшов 12-річний Дмитро Кеда, який разом із родиною три тижні провів у заблокованому Маріуполі, проте зміг виїхати із міста. Саме цей хлопець став героєм зустрічі, після сольного проходу перегравши воротаря і забивши переможний м'яч!
Гданськ, Polsat Plus Arena Gdańsk
Голи: 0:1 Мудрик (7, пен.), 1:1 Діабате (12), 1:2 Мудрик (58), 2:2 Оконевський (90+3), 2:3 Кеда (90+3)
«Шахтар»: Трубін (Пятов, 46), Стасюк (Капінус, 73), Бондар (Удод, 78), Ракицький (Фарина, 83), Матвієнко, Бондаренко (Шостак, 89), Степаненко, Топалов (Криськів, 60), Мишньов (Чех, 60), Мудрик (Кеда, 90+3), Борячук (Сігеєв, 78)

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
мир, терроризм, люди, Одесса, животные, Карпаты, фотография, история, полиция, корабли, Бахмут, акции, природа, Донбасс, город, Порошенко, митинги, соревнования, ВМС, Нацгвардия, обстрелы, пожары, Україна, марш, праздники, политика, передовая, юмор, портрет, США, #Євромайдан, зима, джаз, Війна, военная техника, выставки, протесты, традиции, уикенд, НАТО, Польша, Майдан, Велика Британія, дизайн, самолеты, Львів, Динамо, ЗСУ, живопись, Путин, столкновения, Шахтер, мода, Верховная Рада, женщины, солдат, медицина, карантин, культура, фестивали, учения, туризм, Київ, Китай, пандемия, война, оккупация, церковь, Зеленский, сборная Украины, Париж, спорт, технологии, Киевщина, Дмитрий Дятлов, суд, фотопроект, ДСНС, автомобили, Сергей Смоленцев, Россия, футбол, ВСУ, коронавирус, Киев, путешествия, архитектура, фотоконкурсы, выборы, авиация, пляжи, Новый Год, дети, искусство, Александр Зубко, пейзажи, музыка, общество, фотоподборки, стихийные бедствия