НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку зірвуть джекпот до кінця березня-2026  Зеленський звернувся до Трампа: що попросив президент України  Фронти Кремля "валяться", але у Путіна інший план: в Politico пояснили задумку диктатора  Зеленський звинуватив Путіна в маніпуляціях із Трампом  Зеленський чітко відповів Путіну на заяви про "паузу" у війні  У Кремлі заговорили про «ціну перемоги» у війні: що задумав диктатор Путін  Здача Донбасу в обмін на мир? Зеленський дав жорстку відповідь на пропозиції СШАвсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
18.04.2022   Львів, Україна   Укрінформ, УНІАН, Суспільне, Facebook

Обстріляний понеділок: наслідки ракетного обстрілу Львова

У Львові сьогодні вранці відбулося чотири ракетних удари: три – по об‘єктах військової інфраструктури, один – по СТО. Кілька ракет влучили біля Головного залізничного вокзалу Львова, постраждалих серед пасажирів та залізничників немає. Внаслідок ракетних ударів загинуло семеро людей, ще 11 постраждало, серед них дитина.
У момент влучання російської ракети у львівську станцію техобслуговування тут працювало 20 людей, четверо з них загинули, розповів власник СТО.
«Поки неможливо оцінити всі збитки, завдані ракетним ударом, але пошкоджена вся територія СТО, включно з автомобілями, які перебували там. У момент вибуху на території було орієнтовно 20 людей, четверо людей загинули, троє потерпілих мають осколкові поранення. Один у важкому стані, двох хлопців прооперували. Вік працівників – від 30 до 47 років», - зазначив керівник СТО.
Він уточнив, що вибухи сталися близько 8:30. Ракета пошкодила всю територію СТО – автомобілі і будівлі; від ударної хвилі повилітали двері, вікна, лобові вікна в автомобілях, фари, охоронна будка. Пожежа, яка спалахнула, перекинулася на шини, через що весь район був охоплений чорним димом.  
«Пожежу ліквідували. Пізніше порахуємо, скільки згоріло автомобілів – є такі, що повністю згоріли, є пошкоджені від ударної хвилі. В нас наразі було багатенько машин, бо на початку війни роботу призупинили, а потім відновили, бо були звернення, в тому числі і від внутрішньо переміщених осіб», - додав керівник СТО.
Серед поранених — 3-річний Мирон, який разом з мамою евакуювався з Харкова до Львова, аби бути в безпеці. Мама хлопчика Ангеліна розповідає, у перший день війни разом з сином переїхала з Харкова у передмістя. Через три тижні вирішили евакуюватись до Львова. Ангеліна була впевнена, що на Заході України Мирон буде у безпеці. Проте вранці, 18 квітня, у Львові пролунали чотири вибухи. У цей час жінка з дитиною перебувала у будівлі, що розташована поблизу місця, куди влучила ракета.
«Все сталося за секунду. Був потужний вибух, розбилося вікно. Ми відразу побігли в укриття, я не думала, що така рана. Він кричить: «Пальчик!». Дивлюсь, що кров. Обробила все і викликала швидку. Йому відсікло пів пальчика склом. Ніхто навіть не думав, що може таке статися у Львові. Поїхали через всю країну і тут таке», — каже Ангеліна.
Хлопчика доправили до лікарні. Ортопед-травматолог Галина Гачкевич каже, уламок скла на великій швидкості зрізав частину пальця.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
фестивали, Киев, общество, Дмитрий Дятлов, пандемия, туризм, Польша, передовая, Путин, протесты, сборная Украины, дети, архитектура, пляжи, стихийные бедствия, Майдан, праздники, искусство, Донбасс, Львів, солдат, #Євромайдан, оккупация, Порошенко, Україна, технологии, мир, марш, столкновения, Китай, США, фотоподборки, война, Шахтер, Динамо, ВМС, соревнования, выборы, уикенд, дизайн, фотография, Війна, церковь, природа, город, зима, Париж, Верховная Рада, ВСУ, митинги, животные, живопись, ЗСУ, суд, люди, медицина, пожары, выставки, карантин, история, Александр Зубко, Київ, Нацгвардия, фотопроект, Бахмут, Зеленский, спорт, футбол, автомобили, Киевщина, фотоконкурсы, политика, юмор, женщины, акции, коронавирус, самолеты, портрет, Карпаты, корабли, обстрелы, терроризм, учения, полиция, Сергей Смоленцев, военная техника, Новый Год, культура, традиции, пейзажи, Одесса, НАТО, джаз, Россия, мода, путешествия, экология, ДСНС, музыка, авиация