НОВИНИ ДНЯ: На три знаки Зодіаку чекає тріумф у всіх справах уже найближчими днями  Що посіяти після картоплі: ґрунт стане, як після перегною, зникнуть дротяник та парша  Гороскоп на 6 серпня за картами Таро: Терези - вдача, Тельцям - швидкі рішення  Як охолодити квартиру в спеку без кондиціонера: топ-3 лайфгаків  Гороскоп на 6 серпня: Стрільцям – сповільнитися, Скорпіонам – перенапруження  Одяг має затхлий запах після прання: що додати в барабан, щоб усунути запах  6 серпня: церковне свято сьогодні, яка прикмета на Яблучний Спас обіцяє щастявсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
30.09.2022   Запоріжжя, Україна   Associated Press, ДСНС, Укрінформ, Reuters, BBC, Запорізька обласна прокуратура,

Обстріл автоколони у Запоріжжі: 25 загиблих, близько 50 поранених

Офіс генерального прокурора України повідомив, що внаслідок обстрілу армією РФ цивільної автоколони поблизу Запоріжжя загинуло 25, поранено 50 людей. За даними слідства, "близько 7:30 збройні сили країни-агресора, нехтуючи нормами міжнародного гуманітарного права, завдали ракетний удар по Запоріжжю".
"Було обстріляно цивільну гуманітарну автоколону з мирними жителями на виїзді з міста в районі авторинку. Наразі відомо про 25 загиблих та близько 50 поранених, серед потерпілих діти", - повідомляє офіс генпрокурора.
Запорізька обласна прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством.
За даними запорізької поліції, російські війська випустили три ракети С-300 по гуманітарній колоні, що стояла поблизу траси Запоріжжя-Оріхів. Колона, прямувала на тимчасово захоплені території.
Заступник керівника офісу президента Кирило Тимошенко повідомив, що росіяни загалом випустили по Запоріжжю 16 ракет.
"Чотири ракетних удари нанесено в район авторинку, а також по пункту зосередження автотранспорту та громадян для виїзду/в'їзду на/з тимчасово окупованої території України", - написав він у телеграм.
У той же час державні російські агентства пишуть про удари Збройних сил України. Зокрема, ТАСС цитує голову руху "Мы вместе с Россией" Володимира Рогова, який заявляє, що люди нібито перекрили дорогу на знак протесту проти "режиму", який не випускав їх на окуповану територію. Але у телеграм до цих повідомлень Рогов писав про те, що вранці по Запоріжжю "здійснюються удари по військових об'єктах і об'єктах інфраструктури, які використовують бойовики Зеленського та іноземні найманці як військові бази і місця зберігання зброї". Офіційних повідомлень міноборони РФ немає.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
акции, ВМС, юмор, Велика Британія, искусство, Росія, фотография, Зеленский, Александр Зубко, Китай, природа, марш, Россия, Нацгвардия, самолеты, фотоподборки, животные, Майдан, футбол, выборы, фотоконкурсы, авиация, Донбасс, автомобили, Киев, ВСУ, Одесса, медицина, портрет, Киевщина, Новый Год, стихийные бедствия, Україна, коронавирус, пляжи, США, церковь, история, военная техника, соревнования, пейзажи, ЗСУ, мир, солдат, Сергей Смоленцев, Війна, война, политика, спорт, общество, #Євромайдан, полиция, Париж, Львів, зима, музыка, культура, город, протесты, люди, путешествия, дизайн, корабли, дети, Бахмут, пожары, обстрелы, архитектура, НАТО, Шахтер, Польша, туризм, фотопроект, передовая, митинги, Дмитрий Дятлов, Верховная Рада, карантин, джаз, пандемия, праздники, Порошенко, столкновения, ДСНС, суд, сборная Украины, традиции, учения, женщины, Динамо, терроризм, уикенд, мода, Путин, Київ, выставки, живопись, технологии, фестивали, оккупация