НОВИНИ ДНЯ: Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 26 квітня  Синоптик попередила про зміну погоди 26 квітня: чого очікувати українцям  Чотири знаки Зодіаку ось-ось ухвалять доленосне рішення, яке переверне все  Україна готова до тристоронніх переговорів в Азербайджані, - Зеленський  Сигнал для всіх ТЦК: в Україні вперше засудили воєнкома за перешкоджання діяльності омбудсмена  Зонд NASA витримав температуру Сонця і встиг передати приголомшливі дані з глибин Юпітера  Фіцо змінив плани щодо параду Путіна під час поїздки в Москвувсі новини дня
Фото і Відео
Фоторепортажі
23.11.2022   Україна   Служба безпеки України
8921 Метки:  СБУ, обыск, УПЦ МП, лавра.

Мільйони готівки та громадяни рф: що знайшла СБУ у церквах УПЦ МП

СБУ знайшла проросійську літературу, мільйони готівки та «сумнівних» громадян рф під час безпекових заходів у приміщеннях УПЦ (МП)
Служба безпеки України завершила контррозвідувальні (безпекові) заходи, які проводила на територіях Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври у Києві, Корецького Свято-Троїцького монастиря та у приміщеннях Сарненсько-Поліської єпархії УПЦ на Рівненщині.
У взаємодії зі співробітниками Нацполіції та Нацгвардії було ретельно перевірено понад 350 церковних споруд і 850 осіб.
Понад 50 осіб пройшли поглиблені контррозвідувальні опитування, у тому числі з використанням поліграфа. Серед них були не лише громадяни України, а й іноземці, зокрема громадяни рф, що перебували на території об’єктів.
Деякі з них при перевірці документів надали паспорти та військові квитки СРСР, взагалі не мали оригіналів документів, а лише їх копії, або ж мали паспорти громадян України з ознаками підробки чи пошкодження. Наразі щодо них здійснюється поглиблена перевірка.
Також на території Києво-Печерської Лаври перебував 32-річний громадянин України. Він може бути причетний до протиправної діяльності в нашій країні проросійського інформаційного агентства «Антван». При цьому він є довіреною особою власника однойменної російської компанії «ANTVAN GROUP» – громадянина рф Орлова О.В., який володів в Україні низкою земельних ділянок і закладів громадського харчування. Наразі це майно заарештовано у межах кримінального провадження.
Крім того, у ході безпекових заходів виявлено:
проросійську літературу, яка використовується під час навчання у семінарії та приходських школах, у тому числі для пропаганди «русского мира»;
готівку на загальну суму понад 2 млн грн, більше ніж 100 тис. доларів США та декілька тисяч російських рублів.
Усі матеріали буде передано на відповідні експертні дослідження.
Вказані безпекові заходи відбувалися у межах чинного законодавства. Наголошуємо, що у своїй діяльності СБУ дотримується принципу неупередженості до діяльності будь-якої релігійної конфесії та поважає право кожного громадянина на свободу світогляду і віросповідання, як це визначено Конституцією України.

Фоторепортажі

всі Фоторепортажі
Популярные теги
коронавирус, уикенд, ВМС, обстрелы, Париж, Киев, дети, культура, общество, праздники, Одесса, пляжи, Путин, Карпаты, передовая, выборы, суд, протесты, стихийные бедствия, ЗСУ, дизайн, авиация, митинги, фестивали, женщины, фотография, Китай, Новый Год, фотоподборки, природа, животные, Верховная Рада, карантин, военная техника, Майдан, фотоконкурсы, сборная Украины, путешествия, автомобили, Велика Британія, медицина, Динамо, мода, учения, пейзажи, ДСНС, церковь, туризм, политика, Порошенко, спорт, Россия, Київ, история, живопись, город, Шахтер, пандемия, НАТО, столкновения, соревнования, Зеленский, Бахмут, Львів, полиция, солдат, Польша, Україна, люди, корабли, Сергей Смоленцев, архитектура, джаз, Донбасс, юмор, #Євромайдан, технологии, оккупация, футбол, пожары, акции, терроризм, Киевщина, Війна, Дмитрий Дятлов, Нацгвардия, портрет, война, мир, музыка, выставки, Александр Зубко, ВСУ, марш, США, фотопроект, зима, самолеты, искусство, традиции