НОВОСТИ ДНЯ: В Україну йде потепління. Синоптики дали прогноз до кінця тижня  Лубінець розповів, як в РФ намагаються "зросійщити" українських дітей  Що таке військовий резерв України, з кого він складається та кого мобілізують  Економіка Росії починає розвалюватися, - WSJ  Прогноз погоди на 31 березня: в Україні будуть опади, температура - від -4° до +12°  "Український рій імені Руста". Данілов анонсував появу в України дронів з дальністю 3 тисячі км  ДПСУ заявила про примусове повернення всіх ухилянтів з-за кордону: адвокат пояснив, чи це можливовсе новости дня
Фото и Видео
Фоторепортажи
08.12.2022   Бахмут, Донецька обл., Україна   Liberov Photographer

«Бахмут – це пункт незламності. Все інше – пункти обігріву». Бахмут. 07.12.2022

Костянтин Ліберов, фотограф: «Нещодавно в мережі ми почули таку фразу: Бахмут – це пункт незламності. Все інше – пункти обігріву.
З міста роблять другий Маріуполь. На це боляче дивитись, адже ми своїми очами бачили занепад міста. Ще в липні, хоча вже було чути гуркіт гармат, в центрі працювали фонтани. Бахмут тримався і тримається до останнього.
Прильот просто на наших очах. Миттєво здіймається полум’я, вибігають люди. Їх двоє залишилось в будівлі, живуть у підвалі з собакою. Чоловік тут же повертається просто у полум‘я: він має дістати газові балони, щоб не відбулося вибуху.
За десять хвилин полум‘я охоплює вже цілий поверх. Жінка каже, це вже шостий прильот у під‘їзд за тиждень.
Намагаємось викликати ДСНС. Кажемо: «ви ж розумієте, що вони скоріш за все не приїдуть? Місто криють просто зараз. Це дуже небезпечно»
Однак за хвилину у подвір‘я заїжджає червона машина. Жінка не стримує емоцій та плаче: «Мої ви рідні! Дякую!»
Людей у подвір‘ї все більше: допомагають військові, поліція, всі намагаються якомога швидше затушити полум‘я. І все це під гуркіт не на секунду не припиняючогося обстрілу.
Бахмут незламний. Але як же боляче дивитись, як на твоїх очах згорає чиєсь життя. І ти нічим не можеш допомогти».

Фоторепортажи

все фоторепортажи
Популярные теги
США, Китай, протесты, ВМС, Александр Зубко, Путин, искусство, Сергей Смоленцев, Порошенко, война, тест-драйв, соревнования, уикенд, терроризм, визиты, политика, женщины, обстрелы, Нацгвардия, мир, портрет, полиция, Киевщина, зима, Киев, пожары, Новый Год, фестивали, Одесса, Россия, Дмитрий Дятлов, Карпаты, праздники, фотография, живопись, митинги, мода, стихийные бедствия, дети, ЗСУ, самолеты, Майдан, оккупация, экология, фотоконкурсы, парады, дизайн, футбол, общество, выборы, марш, традиции, пейзажи, музыка, история, Польша, передовая, город, ВСУ, выставки, Львів, военная техника, Верховная Рада, акции, Шахтер, архитектура, пандемия, культура, учения, НАТО, Крым, #Євромайдан, автомобили, церковь, фотоподборки, политики, сборная Украины, Динамо, фотопроект, юмор, животные, показы, технологии, спорт, Донбасс, природа, Зеленский, столкновения, карантин, туризм, ДСНС, медицина, люди, корабли, пляжи, авиация, суд, путешествия, коронавирус, солдат